نشست نهایی شورای اداری بهارستان در سال ۹۶ برگزار گردید

نشست نهایی شورای اداری شهرستان بهارستان در سال جاری با حضور مسئولان شهرستانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، آخرین نشست شورای اداری شهرستان بهارستان در سال جاری به جهت بررسی اقدامات انجام شده در سال ۹۶ صبح امروز در سالن اجتماعات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری بهارستان برگزار گردید.
بنابر این گزارش این نشست به ریاست بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان و با حضور بخشداران گلستان و بوستان، ائمه جمعه بخش‌های گلستان و بوستان، معاونین فرماندار، اعضای شورای تامین و شهرداران سه شهرگلستان، صالحیه و نسیم شهر، دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی و مدیران و رؤسای ادارات و دستگاه‌های اجرایی بهارستان برگزار شد.
فرماندار بهارستان در حاشیه برگزاری این نشست با ابراز رضایت از اقدامات انجام شده در سال ۹۶، بیان داشت: روند اجرای پروژه‌ها، طرح‌ها و همکاری‌های ادارات در سال آینده باید نسبت به سال جاری بهبود یافته بیابد.
وی در ادامه با اشاره به شرایط فعلی احداث ساختمان پزشکی قانونی شهرستان بهارستان، تصریح کرد: اگر تا پایان هفته جاری شورای اسلامی شهرگلستان زمین ساختمان پزشکی قانونی را واگذار نکند، این اداره به نسیم شهر خواهد رفت.
سلیمان‌پور همچنین به اجرای طرح استقبال از بهار در شهرستان بهارستان اشاره کرد و عنوان داشت: خدمت رسانی مضاعف به شهروندان و مسافران نوروزی در ایام پایانی سال و عید نوروز باید تداوم بیاید و ادارت شهرستان می بایست نسبت به این امر توجه ویژه داشته باشند.
وی درپایان باتوجه به اینکه اکثر ادارات در بخش غیر مرکزی شهرستان بهارستان متمرکز شده‌اند، متذکر شد: سایت اداری مرکز شهرستان در سال آینده کلنگ زنی و احداث خواهد شد، تا ادارات بهارستان در بخش مرکزی این شهرستان متمرکز شوند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.