نشست صمیمی مسئولین بهارستانی با جوانان برگزار گردید

نشست صمیمی مسئولین بهارستانی با جوانان و فعالان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست صمیمی مسئولین بهارستانی با جوانان و فعالان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی شهرستان با حضور بیژن سلیمان‌پور فرماندار بهارستان، موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار، بخشداران بخش‌های بوستان و گلستان، رؤسای آموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسئولین و جوانان شهرستان در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزار گردید.

سلیمان‌پور در این نشست باتاکید بر اهمیت توجه به جوانان و میدان دادن به آن‌ها، بیان داشت: بدون تردید نقش ممتاز و بی‌بدیل جوانان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران، امری انکار ناپذیر می باشد که شامل پیام‌های مهمی است.

وی همچنین در رابطه با جایگاه جوانان در جامعه امروز و لزوم بها دادن به آن‌ها، تبیین کرد: درحال حاضر جوانان بخشی از سرمایه اجتماعی کشور به شمار می روند، که باید به آن‌ها اعتماد کرد و برخی از امور را به قشر جوان واگذار نمود.

فرماندار شهرستان بهارستان در ادامه با بیان اینکه می توانیم با اعتماد به جوانان کارهای بزرگی را در سطح شهرستان انجام دهیم، اذعان داشت: بدون شک جوانان انگیزه و انرژی بالایی در جهت انجام امور به ویژه امور بزرگی که حاصل اعتماد به آن‌ها می باشد، در خود دارند و مسئولان بهارستانی می بایست در خصوص این موضوع توجه لازم و کافی را داشته باشند.

وی درپایان باتوجه به نقش مهم و ضروری جوانان در ساختن جامعه، خاطرنشان کرد: جوانان آبنده‌سازان و همچنین مسئولین فردای جامعه به شمار می روند و می بایست از استعدادهای آن‌ها در این راستا به خوبی استفاده شود.
لازم به ذکر است که درپایان این نشست، هریک از حاضرین نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موضوع برگزاری جلسه عنوان کردند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.