نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران در بهارستان برگزار گردید

نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بهارستان با حضور بیژن سلیمان‌پور فرماندار بهارستان، یدالله سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان، لطیفیان رئیس اداره بهزیستی و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی و اعضای این ستاد در محل سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری بهارستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، هدف از برگزاری نشست مذکور مرور مصوبات نشست روز گذشته و همچنین ارائه گزارش اقدامات انجام شده در شبانه روز گذشته توسط دستگاه‌ها، سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغی ستاد مدیریت بحران کشور و استان تهران بود که توسط فرماندار شهرستان بهارستان تببین شد.

سلیمان‌پور در این نشست باتاکید بر وجود احتمال وقوع سیل و طغیان رودخانه‌های فصلی شهرستان، بیان داشت: جابجایی و اسکان ساکنین چندین واحد مسکونی مستقر در بستر رودخانه‌های شهرستان بهارستان صورت گرفته است.

وی در ادامه به اهمیت و لزوم حفظ آمادگی مسئولین و دستگاه‌ها در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: بدون تردید استمرار و تداوم آماده باش کامل و صد در صدی دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان جزو الزامات فعلی در بهارستان به شمار می رود.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت الویت بندی نقاط مختلف در چنین شرایطی، خاطرنشان کرد: الویت نقاط بحرانی و انجام اقدامات پیشگیرانه در این مناطق و ایجاد آمادگی کامل برای مدیریت شرایط بحران به درستی انجام شده است.

لازم به ذکر است که درپایان این نشست هریک از اعضای حاضر، نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون موضوع برگزاری جلسه مطرح کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.