نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در بهارستان برگزار گردید

نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست پنجم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین پیران رئیس اداره اوقاف، دانوش دمیریان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، بخشداران بوستان و گلستان، شهرداران و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی صبح امروز در سالن اجتماعات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری بهارستان برگزار گردید.
فرماندار شهرستان بهارستان در این نشست باتاکید بر مسئولیت هریک از ادارات و دستگاه‌های شهرستان در رابطه با موضوع مبارزه با مواد مخدر، بیان داشت: تمامی سازمان‌ها می بایست به تکالیف خود در راستای جمع آوری، کنترل و ساماندهی معتادان متجاهر عمل نمایند.
وی در ادامه با مرور مصوبات نشست گذشته این شورا و همچنین بررسی موانع موجود در اجرای آن، تشریح کرد: فرایند سالم‌سازی، آموزش و بسترسازی‌های لازم در حوزه ایجاد اشتغال برای معتادان متجاهر، از محورهای اجتناب ناپذیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به شمار می ورد و هرگونه کوتاهی در اجرای مصوبات این شورا قابل قبول نمی باشد.
خانجانی همچنین به اهمیت اجرای درست وظایف تعیین شده توسط هر یک از ادارات و دستگاه‌های عضو شورای مبارزه با مخدر بهارستان اشاره کرد و گفت: ادارات بهزیستی، شبکه بهداشت و درمان و به ویژه شهرداران و دهیاران شهرستان نباید هیچگونه وقفه‌ای در فعالیت کمپ‌های ترک اعتیاد سطح بهارستان ایجاد نمایند.

لازم به ذکر است که درپایان نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان، عموم اعضاء نظرات خود را پیرامون ایجاد سازوکار لازم در راستای ایجاد زمینه‌های حمایتی از معتادان متجاهر را مطرح و بررسی کردند و به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده، پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.