نشست شورای فرهنگ عمومی بخش بوستان برگزار شد

نشست شورای فرهنگ عمومی بخش بوستان با حضور مسئولان شهرستان بهارستان و با هدف رسیدگی به موضوع اعیاد شعبانیه و فرهنگ‌سازی در خصوص حمایت از کالای ایرانی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چهل و ششمین نشست شورای فرهنگ عمومی بخش بوستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان، غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان، سیدمحسن موسوی بخشداری بخش بوستان و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی برگزار گردید.

گفتنی است که موضوع اصلی برگزاری این جلسه مناسبت‌های شعبانیه و تبیین شعار سال “حمایت از کالای ایرانی” و منویات مقام معظم رهبری بود که به در دفتر امام جمعه بخش بوستان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین محسن‌زاده باتاکید بر لزوم پاسخگوئی مسئولین به مردم شهرستان بهارستان، بیان داشت: همه مسئولین می بایست در جلسات و مراسم‌های ملی و مذهبی حضور پر رنگ و دائم داشته باشند.

وی در رابطه با اهمیت فرهنگ سازی به منظور شرکت مردم و مسئولین در این اعیاد، تصریح کرد: حضور مردم و مسئولین در مراسم‌هایی نظیر جشن نیمه شعبان علاوه‌بر خیر و ثواب آخروی، برکات و ثمرات دنیوی را نیز به همراه دارد.

امام جمعه بخش بوستان در ادامه با بیان اینکه تمام مسئولان ادارات و سازمان‌ها در قبال حمایت از کالای ایرانی مسئول می باشند، عنوان داشت: تهیه و استفاده از کالاهای تولید داخل در واقع نوعی جهاد به حساب می آید و باید نسبت به این موضوع اهتمام ورزیده و از صنایع کوچک و نو پا که نسبت به تولیدات مرغوب اقدام می کنند از طریق اختصاص تسهیلات و بسته‌های فرهنگی و تبلیغاتی حمایت کرد.

 

لازم به ذکر است که درپایان این نشست حجت الاسلام والمسلمین رفیع حبیبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهارستان، عباس شوندی شهردار نسیم شهر، مژگان داداشی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و دیگر اعضاء نیز در رابطه با برگزاری هر چه با شکوه‌تر اعیاد شعبانیه در ادارات و نهادهای زیر مجموعه خویش و همچنین حمایت از تولید و مصرف کالاهای ایرانی مطالبی را عنوان کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.