نشست شورای راهبردی سازمان بسیج جامعه پزشکی بهارستان برگزار گردید

اولین نشست شورای راهبردی سازمان بسیج جامعه پزشکی شهرستان بهارستان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اولین نشست شورای راهبردی سازمان بسیج جامعه پزشکی شهرستان بهارستان با حضور دانوش دمیریان سرپرست کانون بسیج جامعه پزشکی و رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان، سرهنگ عابد فرمانده اسبق سپاه سید الشهداء، سرهنگ حسین‌زاده فرمانده سپاه سید الشهداء و جمعی دیگر مسئولین سپاه و ارکان بسیج جامعه پزشکی در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار گردید.

دمیریان در این نشست باتاکید بر ضرورت تشکیل شورای راهبردی، بیان داشت: استفاده از همه ظرفیت‌ها و قابلیت‌های شهرستان امری ضروری و مهم به شمار می رود، که باید نسبت به آن توجه ویژه‌ای صورت بگیرد.

وی در ادامه با بیان این امر که حرکت پرشتاب به سمت تحقق جامعه اسلامی، ضروری می باشد، تصریح کرد: با حضور سازمان یافته نخبگان، فرهیختگان، صاحب نظران و اندیشه ورزان انقلابی می بایست زمینه مشارکت در تحقق جامعه اسلامی فراهم گردد.

سرپرست کانون بسیج جامعه پزشکی بهارستان همچنین در رابطه با برنامه‌های قابل اجرا در سطح شهرستان، عنوان داشت: باید با ساماندهی کارگروه‌های تخصصی و موضوعی و شوراهای اقشار از تمامی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های شهرستان بهارستان در راستای تحقق اهداف نظام استفاده شود.

در ادامه این نشست فرمانده سپاه سید الشهداء نکاتی را در خصوص اجرای تدابیر ولی امر مسلمین و سرعت بخشیدن به روند تحقق جامعه اسلامی و پیشبرد اهداف و ماموریت‌های بسیج به حاضرین در جلسه بیان کرد.

لازم به ذکر است که درپایان این نشست به سئوالات حاضرین پیرامون موضوع برگزاری جلسه پاسخ داده شد و اعضاء حاضر به بحث و گفت‌وگو پیرامون موضوع برگزاری این نشست پرداختند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.