نشست ستاد مدیریت بحران شهرداری شهرصالحیه برگزار گردید

نشست ستاد مدیریت بحران شهرداری شهرصالحیه با حضور اعضا و به جهت پیشگیری از بحران‌های فصل سرما برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست ستاد مدیریت بحران شهرداری شهرصالحیه به ریاست مهران کتابی معاونت اداری و مالی شهردار شهرصالحیه و با حضور سایر اعضاء این ستاد صبح امروز در سالن اجتماعات مدیریت شهری برگزار گردید.

گفتنی است که این نشست که مناسبت با آغاز فصل سرما و در راستای اتخاذ تمهیدات و تصمیمات لازم به جهت مقابله با بحران‌های احتمالی برگزار گردید، که تصمیماتی نیز در خصوص پیشگیری از بروز هرگونه مشکل در فصل‌های پاییز و زمستان گرفته شد.

کتابی در این نشست باتاکید بر ضرورت و اهمیت هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد مدیریت بحران، اظهار داشت: بدون تردید این هماهنگی و برنامه‌ریزی قبلی می تواند باعث پیشگیری از صدمات ناشی از فصل سرما و نزولات جوی در شهرصالحیه شود.

وی در ادامه با اشاره به لزوم حفظ رضایت شهروندان در فصل سرما، تصریح کرد: قطعاً با تعامل و مشارکت واحدهای مختلف، همانند سال‌‌های گذشته از تمام ظرفیت‌ها در راستای مهار خطرات مختلف استفاده خواهیم کرد تا شهروندانبه هیچ وجه متوجه عوارض این فصل نشوند.

در ادامه نشست ستاد مدیریت بحران شهرداری شهرصالحیه مصوب گردید با تعمیر و نگهداری از ابزار آلات مدیریت بحران در مواقع لازم نسبت به تهیه شن، ماسه و دستگاه‌های برف روب در مواقع یخ زدگی و بارش اقدام گردد.

لازم به ذکر است که درپایان نشست مذکور مطابق مصوبه ستاد مدیریت بحران مقرر شد تا واحد کنترل نظارت شهرداری شهرصالحیه اهتمام کافی را به منظور اجرای ملاحظات ایمنی در ساخت و سازهای شهری به کار بگیرد و واحد شهرسازی نیز با دریافت تعهدات محضری، سازندگان زمین و مسکن را در جهت انجام تمهیدات ایمنی مجاب کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.