نشست ستاد فرهنگی و اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در بهارستان برگزار گردید

نشست ستاد فرهنگی و اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی با حضور مسئولان شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست ستاد فرهنگی و اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی شهرستان بهارستان به ریاست سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان و با حضور داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان، اعضای شوراهای اسلامی سه شهرگلستان، صالحیه و نسیم شهر و جمعی دیگر اعضای ستاد در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزار گردید.

موسوی در این نشست باتاکید بر اهمیت مسائل فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی در جامعه امروز، بیان داشت: باید به فرهنگ و مسائل مربوط به آن توجه کافی صورت بگیرد چراکه عدم این توجه باعث لطمه خوردن جامعه و شهروندان می شود.

وی در ادامه با اشاره به لزوم طراحی نقشه راه برای ارتقاء مسائل فرهنگی در سطح شهرستان، تصریح کرد: بدون شک این امر مستلزم همکاری و هم افزایی همه ارگان‌ها، سازمان‌های فرهنگی و تشکل‌های مردمی شهرستان بهارستان می باشد و از اهمیت به سزایی برخوردار است.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه فرهنگ قومیت‌های مختلف نقطه عطف فعالیت در عرصه فرهنگ می باشد، خاطرنشان کرد: با الگو برداری از برنامه‌های مناسب و خوب سایر استان‌ها و شهرستان‌های کشور می توانیم گام‌های بزرگی در مسیر ارتقاء مسائل فرهنگی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی در سطح شهرستان بهارستان برداریم که همکاری و اقدامات دقیق و کارشناسانه لازمه این مهم می باشد.

لازم به ذکر است که در پایان این نشست برگزاری مراسم و جشنواره‌های هفته فرهنگی شهرستان بهارستان در بازه زمانی سوم تا نهم آذرماه سال جاری مصادف با میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) نیز توسط اعضا حاضر مورد تصویب قرار گرفت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.