نشست ساماندهی ساخت و سازها در بهارستان برگزار گردید

نشست ساماندهی ساخت و سازها با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست ساماندهی ساخت و سازها در شهرستان بهارستان با حضور مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان، غلامرضا صادقی دادستان بهارستان، بخشداران بخش‌های بوستان و گلستان، شهرداران و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در محل سالن پیامبر اعظم (ص) فرمانداری بهارستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، بررسی ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهرها و روستاهای شهرستان و همچنین برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای کنترل تخلفات ساختمانی از جمله اهداف اصلی برگزاری این نشست ماهانه به شمار می رود.

در طول این نشست هریک از اعضا حاضر، شرح اقدامات خود را در طول یک ماه گذشته پیرامون مصوبات نشست قبلی تشریح کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند.

فرماندار شهرستان بهارستان در این نشست باتاکید بر لزوم برخورد جدی با ساخت سازهای غیرمجاز، عنوان داشت: تمامی ادارات و دستگاه‌های شهرستانی وظیفه دارند تا در راستای مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز همکاری لازم را داشته باشند.

وی همچنین به موضوع برنامه‌ریزی در جهت مقابله با این معضل اشاره کرد و افزود: بدون تردید گام برداشتن با برنامه‌ریزی دقیق در این حوزه می تواند سبب تاثیر گذار‌تر شدن عملکردها در راستای برخورد با ساخت‌ و سازهای غیرمجاز شود که این امر نیازمند توجه ویژه مسئولین شهرستانی می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که نشست ساماندهی ساخت و سازهای شهرستان بهارستان مقرر گردید تا شهرداران و دهیاران تمهیدات لازم به جهت خودداری از ساخت و ساز به واسطه فیش را اتخاذ و در رابطه با موضوع مذکور گزارش‌های لازم را به ستاد ساماتدهی ساخت و سازهای بهارستان ارائه کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.