نشست ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در بهارستان تشکیل گردید

نشست ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز با حضور مسئولان و رؤسای ادارات شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز به ریاست بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان، موسوی بخشدار بخش بوستان، طاهرخانی بخشدار بخش گلستان، اعضای شوراهای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان در محل سالن جلسات شهید رجایی فرمانداری بهارستان برگزار گردید.
بیژن سلیمان‌پور در این نشست با اشاره به اقدامات فرمانداری بهارستان در طول سال‌های اخیر برای مبارزه با ساخت و سازهای غیرمجاز، عنوان داشت: ما در طول سه سال گذشته تقریباً تمامی ساخت و سازهای صورت گرفته در نقاط مختلف شهرستان را مورد بررسی و کنکاش قرار داده‌ایم.

وی در ادامه با بیان اینکه ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز نیازمند کار دقیق و منظم می باشد، تصریح کرد: شهرداران شهرهای صالحیه، گلستان و نسیم شهر می بایست به این مورد توجه داشته باشند تا شاهد بهبود روند و ارتقاء ساخت و ساز با شتاب بیشتری در سطح شهرستان بهارستان باشیم.

فرماندار شهرستان بهارستان همچنین در رابطه با نکات قابل توجه در ساخت و سازهای سطح شهرستان، اذعان داشت: بهره‌مندی از توانمندی‌های نظام مهندسی در اتقاء سطح کیفی ساخت و سازها جزو الزامات و ضرورت‌هایی می باشد که باید در ساخت و سازهای بهارستان رعایت شود.

وی درپایان باتوجه به اینکه شهرداران در این بین نقش مهم و غیرقابل انکاری دارند، خاطرنشان کرد: از شهرداران شهرهای شهرستان بهارستانی می خواهم تا در این خصوص اهتمام و جدیت بیشتری داشته باشند، تا با همکاری و همراهی یکدگیر بتوانیم با ساخت و سازهای غیرمجازی که در مواقع بحرانی ممکن است صدمات و خسارات قابل توجهی ایجاد نماید، مقابله کنیم.
لازم به ذکر است که درپایان این نشست هرکدام از اعضا نظرات و مطالبی را پیرامون موضوع برگزاری جلسه بیان کردند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.