نشست خاطره‌گویی جانبازان و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس در بهارستان برگزار شد

نشست خاطره‌گویی جانبازان و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس با حضور جانبازان، جوانان و مسئولان شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست خاطره‌گویی جانبازان و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس صبح امروز توسط اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهارستان و با حضور پوراسکندر جانباز پنجاه درصدی جنگ تحمیلی، آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، مژگان داداشی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی بهارستان و کتابداران بهارستانی در محل کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء بخش بوستان و به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار گردید.

گفتنی است که پوراسکندر در این نشست به خاطرات و دلاوری‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و با ذکر نکات کلیدی و مهم به جوانان حاضر در جلسه، آن‌ها را بیشتر با اهداف جوانان دوران جنگ تحمیلی برای حضور در جبهه‌ها و تلاش برای حفظ و آبادانی کشور آشنا کرد.

آبکار در ادامه این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی، عنوان داشت: خاطره گویی از دوران دفاع مقدس می بایست به عنوان یک اصل برای همیشه باشد، چراکه این امر در جامعه امروز بسیار حائز اهمیت است.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم آشنایی نسل جوان با آرمان‌ها و درس‌های دوران هشت سال دفاع مقدس، تبیین کرد: بدون تردید ضروری است که نسل امروز و فردای جامعه اطلاع کافی از رشادت‌ها و جانبازی‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس داشته باشند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به جایگاه ویژه جانبازان در بین مردم، خاطرنشان کرد: می بایست قدر زحمات این عزیزان به ویژه راویان و خاطره‌گویان این دوران را بدانیم و همیشه قدردان تلاش‌ها و ایثارگری‌های آن‌ها باشیم.

لازم به ذکر است که درپایان نشست خاطره‌گویی جانبازان و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس با اهدای لوح تقدیریکه توسط اداره کتابخانه های عمومی تهیه شده بود از جانباز پوراسکندر برای جبران بخش کوچکی از زحمات این جانباز بزرگوار و دیگر رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس، تقدیر و تجلیل صورت گرفت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.