نشست تخصصی شیوه‌های پژوهش از تاریخ دفاع مقدس برگزار می‌شود

معاون ادبیات و انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از برگزاری نشست تخصصی شیوه‌های پژوهش از تاریخ دفاع مقدس خبرداد.

مهدی فاطمی معاون ادبیات و انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اظهار داشت: نشست تخصصی با استفاده از ظرفیت دفاع مقدس در زمینه شیوه‌های پژوهش از تاریخ دفاع مقدس با هدف بررسی آسیب‌ها، رویکردها و پاسخ به برخی سئوالات و ابهامات موجود در مباحث تاریخی برگزار می‌شود.

معاون ادبیات و انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اضافه کرد: این برنامه با حضور اساتید دانشگاهی از دانشگاه تهران، دانشگاه علامه، دانشگاه پیام نور و سازمان اسناد و کتابخانه ملی و جمعی از نخبگان و پژوهشگران دانشگاهی ، نظامی در نیروهای مسلح در چهارشنبه ۲۷ آذر ماه سال ۱۳۹۸ در موزه انقلاب اسلامی و تاریخ دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تاریخ و پژوهش ما را به سوی مسیری صحیح در تصمیمات مختلف می‌تواند رهنمون باشد و از تکرار اشتباهات تاریخی پرهیز دور کند، دفاع مقدس و ادبیات آن و پیشینه تاریخی آن که ریشه در نبردها و دفاع‌های اسلام در قرن یکم هجری دارد از این مصدایق است از این رو این نشست برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.