نشست بررسی و رفع مشکلات بخش گلستان در بهارستان برگزار گردید

نشست بررسی و رفع مشکلات بخش گلستان با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست بررسی مشکلات بخش گلستان با حضور ملیحه باقری بخشدار بخش گلستان، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، سلیمانی‌جوان رئیس مرکز بهداشت شبکه، پوربابا کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان بهارستان، نمایندگان فرمانداری، اداره محیط زیست و حوزه خدمات شهری شهرداری‌های شهرهای گلستان و صالحیه و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی برگزار گردید.

بنابر این گزارش، نشست مذکور با هدف رفع موانع و مشکلات شهرهای گلستان و صالحیه در حوزه بهداشت، نظافت شهری و همچنین چالش‌های موجود در حوزه کنترل جمعیت ناقلین بیماری در محل شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان برگزار شد.

بخشدار بخش گلستان در این نشست با بیان نکاتی در رابطه با اهمیت و لزوم حفظ بهداشت و نظافت در سطح شهرها، عنوان داشت: رسیدگی به این موضوع در شهرهای بخش گلستان جزو نیازهای اساسی به شمار می رود.

وی در ادامه با ذکر نکات مفیدی در این خصوص به برخی از مشکلات موجود در بخش گلستان اشاره کرد و آن‌ها را برای حاضرین در نشست تشریح نمود.

در ادامه نشست مذکور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم برنامه‌ریزی منسجم و منظم از سوی شهرداری‌ها در حوزه بهداشت و نظافت شهری، اظهار داشت: رعایت اصول صحیح مدیریت پسماند در سطح شهرستان از عوامل موثر در این حوزه به شمار می رود.

سپس سلیمانی‌جوان با اشاره به اهمیت حفظ شرایط بهداشتی و نظافت کوچه‌ها، معابر و انهار در شهرستان بهارستان، گفت: بدون تردید این موضوع ارتباط مستقیم با افزایش ناقلین بیماری‌ها در سطح شهرستان دار و نیازمند رسیدگی ویژه می باشد.

لازم به ذکر است که درپایان نشست بررسی مشکلات بخش گلستان، معاونان خدمات شهری شهرداری‌های دو شهر گلستان و صالحیه اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری‌ها را تشریح کردند و جلسه با بیان نقطه نظرات هر یک از حاضرین و لزوم اجرایی‌سازی مصوبات در طول مدت یک هفته، به پایان رسید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.