نشست بررسی طرح سراج در بهارستان برگزار گردید

نشست بررسی طرح سراج با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست بررسی طرح سراج با حضور مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، عشرتی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در بهارستان برگزار گردید.
بنابر این گزارش، طرح سراج جزو موضوعات اصلی نشست مذکور بود که تصمیمات مهمی در راستای اجرای این طرح در طول جلسه برگزار شده، اخذ گردید.
خانجانی در حاشیه این نشست باتاکید بر اهمیت اجرای طرح سراج‌، عنوان داشت: این طرح با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی و به دنبال مصوبه کارگروه سلامت استان تهران در نسیم شهر به عنوان پایلوت اجرا می گردد.
وی در ادامه با تشریح جزیئات اجرای طرح مذکور، تبیین کرد: طرح سراج شامل تیمی از مددکاران اجتماعی، پزشکان و روان شناسان می باشد که با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق مختلف شهری و روستایی مستقر خواهند شد.
فرماندار شهرستان بهارستان با بیان اینکه انتخاب نسیم شهر به عنوان پایلوت بسیار مهم است، گفت: با مساعدت فرمانداری شهرستان و پیگیری‌های شبکه بهداشت و درمان بهارستان، نسیم شهر به عنوان پایلوت در میان ۴۲ شهر استان تهران این طرح را مورد آزمون و خطا قرار خواهد داد.

گفتنی است که حضور امروز عشرتی در نشست مذکور به دنبال دیدار هفته گذشته فرماندار شهرستان بهارستان با ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایران و در راستای پیگیری طرح‌های نیمه کاره در حوزه‌های درمان، بهداشت و پیگیری طرح سراج صورت انجام شد.

درپایان لازم به ذکر است که جزئیات اجرای طرح سراج در نشست شورای اداری شهرستان بهارستان به جهت هماهنگی عموم دستگاه‌های سطح شهرستان مطرح می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.