نشست بررسی تعیین محدوده شهرک‌های صنعتی در بهارستان برگزار گردید

نشست بررسی تعیین محدوده شهرک‌های صنعتی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست بررسی تعیین محدوده شهرک‌های صنعتی قلعه‌میر و بهاریه شهرستان بهارستان با حضور بیژن سلیمان‌پور فرماندار بهارستان و با حضور قنبری مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی صبح امروز در سالن جلسات شهید رجایی فرمانداری بهارستان برگزار گردید.

سلیمان‌پور در این نشست با اشاره به اهمیت رسیدگی به مشکلات و مسائل مربوط به شهرک‌های صنعتی، عنوان داشت: تقویت تولید و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید امری ضروری بوده و هرگونه تاخیر و تعلل در تصمیمات وضعیت شهرک‌های صنعتی خسارات زیادی را به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه تمامی مسئولین موظف می باشند تا در راستای تحقق سیاست‌های دولت حرکت کنند، تصریح کرد: برابر مصوبات مراجع فرادستی و مطابق تصمیات دولت امروز محدوده شهرک‌های صنعتی تعیین و ابلاغ می شود.

فرماندار شهرستان بهراستان درپایان باتوجه به دیگر مصوبات و تصمیمات اخذ شده در طول این جلسه، خاطرنشان کرد: بررسی تعیین محدوده شهرک‌های صنعتی قلعه‌میر و بهاریه این بود که اراضی خالی درون محدوده شهرک صنعتی با اولویت تامین سرانه‌های خدماتی، تعیین کاربری و مابقی برای استقرار واحدهای انتقالی از تهران از جمله دیگر تصمیمات مهم اخذ شده در طول نشست برگزار شده می باشد.

بنابر این گزارش در نشست بررسی تعیین محدوده شهرک‌های صنعتی قلعه‌میر و بهاریه مقرر شد، نقشه مورد تایید و ابلاغی دبیرخانه شورای عالی، شهرسازی و معماری به عنوان محدوده شهرک‌های صنعتی غیر دولتی بهاریه و قلعه‌میر شهرستان بهارستان ملاک عمل دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری بهارستان باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.