نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی در بهارستان برگزار گردید

نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی با حضور مسئولین شهرستانی و استانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهارستان با حضور مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، مدیر کل نهاد کتابخانه‌های استان تهران، آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، شهرداران و رؤسای شورای اسلامی شهرهای گلستان، نسیم شهر و صالحیه و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی برگزار گردید.

بنابر این گزارش در طول نشست مذکور که با رویکرد نگاه به تاسیس کتابخانه‌های عمومی جدید در منطقه و رفع مشکلات این مراکز برگزار شد و موضوعات مهم در حوزه کتاب و کتابخوانی مطرح گردید.

آبکار در این نشست با ارائه گزارش از عملکرد شهرستان در طول سال گذشته در حوزه کتاب، برنامه‌های سال جاری در حوزه کتاب در بهارستان را تشریح کرد و توضیحاتی پیرامون موضوع به حاضرین در جلسه ارائه کرد.

وی در ادامه باتاکید بر نحوه و چگونگی برگزاری چهارمین جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان، اذعان داشت: ششمین دوره انتخاب پایتخت کتاب و همچنین ششمین دوره انتخاب روستا و عشایر دوستدار کتاب در آینده نزدیک برگزار خواهد شد که باید با برنامه‌ریزی مناسب به آن‌ها پرداخت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان همچنین از اعضاء حاضر در این نشست درخواست کرد به منظور رشد و توسعه فرهنگ مطالعه کتاب و کتابخوانی در شهرستان همکاری لازم را داشته باشند و افزود: باید همه مسئولین و دست اندرکاران شهرستان کمک کنند تا این مهم در سال جاری به بهترین شکل اجرایی گردد.

لازم به ذکر است که درپایان نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ‌های تکمیلی داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.