نشست افزایش سرانه‌های بهداشتی و درمانی بهارستان برگزار گردید

نشست افزایش سرانه‌های بهداشتی و درمانی شهرستان بهارستان با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست افزایش سرانه‌های بهداشتی و درمانی شهرستان بهارستان با حضور کوهپایه‌زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، عشرتی معاون بهداشتی دانشگاه، مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی صبح امروز برگزار گردید.

بنابر این گزارش نشست مذکور در رابطه با بهبود سرانه‌های دسترسی عادلانه مردم به امکانات بهداشتی و درمانی در سطح شهرستان بهارستان در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، که تصمیماتی نیز در این خصوص اخذ شد.

دانوش دمیریان در رابطه با جزئیات برگزاری این نشست، عنوان داشت: در طول جلسه مذکور در رابطه با رشد سرانه‌های دسترسی عادلانه شهروندان بهارستان به امکانات بهداشتی و همچنین درمان در روستاهایی نظیر اورین و ‌همدانک بحث و تبادل نظر شد.

وی در ادامه به پیگیری پروژه‌های بهداشتی و درمانی شهرستان بهارستان در نشست مذکور اشاره کرد و گفت: در نشست افزایش سرانه‌های بهداشتی و درمانی بهارستان پیرامون نحوه صدور مجوزهای قانونی درمانگاه اوقاف و درمانگاه شهرداری شهرصالحیه تصمیماتی اتخاذ گردید.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم راه اندازی کلینیک‌های ویژه در شهرهای بهارستان، خاطرنشان کرد: در طول این نشست مقرر شد تا نسبت به راه اندازی کلینیک ویژه گلستان و همچنین اتمام احداث و راه اندازی کلینیک ویژه نسیم شهر اقدام شود.

لازم به ذکر است که درپایان نشست افزایش سرانه‌های بهداشتی و درمانی بهارستان به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده، توسط مسئولین مربوطه پاسخ داده شد و هر یک از اعضا نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.