نشست اعضای شورای اسلامی شهر گلستان با مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران

اعضای شورای اسلامی شهر گلستان و مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در محل اتاق کنفرانس شهرداری نشست صمیمانه ای برگزار کردند. به گزارش بهارستانه؛ با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، زارعی نژاد معاونت اداری مالی شهرداری و دکتر نژادفلاح مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان […]

اعضای شورای اسلامی شهر گلستان و مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در محل اتاق کنفرانس شهرداری نشست صمیمانه ای برگزار کردند.

به گزارش بهارستانه؛ با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، زارعی نژاد معاونت اداری مالی شهرداری و دکتر نژادفلاح مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان بهارستان و بخش بوستان جلسه ای پیرامون مسائل و مشکلات ورزشی و امور جوانان گلستان برگزار شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران ضمن ابراز خرسندی از حضور خود در این جلسه، تعامل سازنده و همفکری مسئولین را اولین گام در جهت پیشرفت عرصه ورزشی جوانان برشمرد.

نژادفلاح ضمن تشکر از توجه ویژه اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار گلستان به مقوله ورزش و جوانان گفت: شهرستان بهارستان بعنوان محرومترین شهرستان استان تهران از لحاظ سرانه های ورزشی محسوب می شود.

وی استمرار جلسات، امضای تفاهم نامه چهارساله ، توجه به مشکلات ورزشی و پروژه های نا تمام را راهکارهای سازنده در خصوص عرصه ورزشی شهرستان بهارستان برشمرد و خواستار پیگیری تخصیص بودجه به پروژه ها و سرانه های ورزشی شهرستان توسط مسئولین ذی ربط شدند.

اعضای شورای اسلامی شهر نیز در این جلسه توجه ویژه مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و دیگر مسئولین استانی نسبت به مشکلات شهر گلستان بویژه در زمینه های ورزشی همچون احداث سالن های ورزشی،‌ توجه به مقوله مشکلات جوانان، ورزش و اشتغال بانوان و … را خواستار شدند.

منبع:روابط عمومی شهرداری گلستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.