نشست اضطراری کروناویروس در بهارستان برگزار گردید

نشست اضطراری کروناویروس در راستای انجام اقدامات پیشگیرانه و آماد‌سازی جهت مقابله با ویروس در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کمیته فنی و اضطراری کروناویروس با حضور دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، معاونین، مترون، معاون اجرایی و سوپروایزر کنترل عفونت بیمارستان امام حسین (ع)، کارشناس مسئولین واحدهای ستادی شبکه بهداشت و درمان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی برگزار گردید.

بنابر این گزارش، نشست مذکور با توجه به ورود بیماری کروناویروس به کشور و با هدف ایجاد آمادگی لازم در صورت ورود این بیماری به شهرستان بهارستان و همچنین انجام اقدامات پیشگیرانه در سطح شهرستان برگزار شد.

دمیریان در این نشست با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت انتشار کروناویروس در جهان و همچنین ایران، به تشدید آموزش تیم های بهداشتی و درمانی و لزوم آمادگی، همکاری و هماهنگی بین کلیه واحدهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان تاکید کرد.

همچنین در ادامه این نشست فرآیندهای مدیریت بیماران مشکوک، اعم از اورژانس پیش بیمارستانی، مدیریت بیماران مشکوک در بیمارستان، فرآیندهای گزارش‌دهی، نمونه‌گیری و انتقال نمونه مورد بررسی حاضرین در جلسه قرار گرفت.

لازم به ذکر است که درپایان نشست کمیته فنی و اضطراری کروناویروس به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان پاسخ داده شد تا هیچگونه ابهام احتمالی در خصوص نحوه انجام اقدامات مذکور در سطح شهرستان باقی نماند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.