نشست اجرای طرح ارزیابی ایمن زایی واکسن پنتاوالان در بهارستان برگزار شد

نشست اجرای طرح ارزیابی ایمن زایی واکسن پنتاوالان با حضور کارشناسان و مسئولان مراکز بهداشتی و درمانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست اجرای طرح ارزیابی ایمن زایی واکسن پنتاوالان با حضور سرپرستان و مسئولین بهداشت خانواده مراکز خدمات جامع سلامت شهرصالحیه، حصارچوپان، سبزدشت، شهید صدوقی، صاحب الزمان و مراکز اجرای طرح شهرگلستان و نسیم شهر برگزار شد.

گفتنی است که نشست اجرای طرح ارزیابی ایمن زایی واکسن پنتاوالان صبح امروز به همت واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریها شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در سالن اجتماعات این اداره برگزار گردید.

در طول این نشست رحیمی کارشناس برنامه ایمن‌سازی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان مطالب مفید و جامعی را در رابطه با علت اجرایی شدن طرح مذکور به حاضرین در جلسه ارائه کرد.

وی همچنین اهداف طرح و نحوه اجرای طرح در مراکز جامع سلامت منتخب شهرگلستان و نسیم شهر را به جهت ایجاد هماهنگی بیشتر و آشنا شدن حاضرین در جلسه با وظایف خود به صورت کلی و جزئی بیان کرد.

کارشناس برنامه ایمن‌سازی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در ادامه با اشاره به جزئیات اجرای این طرح در سطح شهرستان بهارستان، عنوان داشت: گروه هدف طرح مذکور کودکان ۲ تا ۷ ماه ساکن بهارستان می باشند که تعداد نمونه‌ها و همچنین نحوه همکاری سایر مراکز به صورت کامل به آن‌ها شرح داده خواهد شد، تا گامی دیگر در جهت افزایش بهداشت و سلامت عمومی شهرستان برداشته شود.

لازم به ذکر است که درپایان جلسه اجرای طرح ارزیابی ایمن زایی واکسن پنتاوالان، کارشناسان شبکه بهداشت و درمان حاضر به سئوالات حاضرین در نشست پیرامون موضوع برگزاری جلسه پاسخ دادند و حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع پرداختند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.