نشست اجرای طرح ارزیابی ایمن‌زایی واکسن پنتاوالان در بهارستان برگزار شد

نشست اجرای طرح ارزیابی ایمن‌زایی واکسن پنتاوالان با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست اجرای طرح ارزیابی ایمن‌زایی واکسن پنتاوالان با حضور دکتر معصومی‌اصل مشاور دکتر گویا در مرکز مدیریت بیماری‌ها وزارت بهداشت، گل‌محمدی مدیر گروه واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها معاون بهداشتی، محمودی کارشناس مسئول بیماری‌های واگیر معاون بهداشتی، فرامرزی کارشناس مرکز تحقیقات بیماری‌های عفونی نوزادان دانشگاه علوم پزشکی ایران، دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، توحیدی کارشناس برنامه ایمن‌سازی شبکه بهداشت و درمان قدس، پزشک و واکسیناتور ۴ مرکز درگیر در این طرح از شهرستان بهارستان و قدس برگزار شد.

گفتنی است که این نشست به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان و گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها معاونت بهداشتی دانشگاه و همچنین مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارتخانه متبوع در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان بهارستان برگزار گردید.

دمیریان در این نشست با استقبال از اجرای طرح تحقیقاتی فوق در شهرستان بهارستان، بیان داشت: بدون تردید اجرای طرح‌های بهداشتی و ایمن‌سازی در بهارستان از اهمیت و ضرورت بالایی برخوردار می باشد.

در ادامه این نشست گل محمدی علاوه‌بر تشکر از کلیه حاضرین در جلسه از جمله دمیریان و سلیمانی‌جوان مطالبی در خصوص اهمیت اجرای طرح در شهرستان بهارستان و قدس بیان نمود.

همچنین دکتر معصومی‌اصل با بیانات مفید و ارزنده‌ای، نکاتی در خصوص علت اجرای شدن طرح، اهداف طرح، نحوه اجرای طرح در مراکز جامع سلامت منتخب شهرگلستان و نسیم شهر شهرستان بهارستان و ۲ مرکز جامع سلامت منتخب شهرستان قدس، گروه هدف طرح (کودکان ۲ تا ۷ ماه) و تعداد نمونه‌ها ارائه کرد.

لازم به ذکر است که درپایان نشست اجرای طرح ارزیابی ایمن‌زایی واکسن پنتاوالان به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات برگزاری نشست پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.