عضو شورای اسلامی نسیم شهر:

نسیم شهر نیازمند انقلاب فرهنگی می باشد/ خدمات شهری باید به شکل عادلانه توزیع شود

عضو شورای اسلامی نسیم شهر گفت: نسیم شهر نیازمند یک انقلاب فرهنگی در جهت توسعه امکانات و تجهیزات در این حوزه بوده و باید در طرح توسعه شهری به آن توجه ویژه داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهروز آخوندی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی نسیم شهر در خصوص برنامه‌های توسعه شهری نسیم شهر، عنوان داشت: اولویت مجموعه مدیریت شهری در اجرای برنامه توسعه شهری، توسعه فرهنگی می باشد.

وی در ادامه توسعه شهری را فرآیندی کمی و کیفی برشمرد و تصریح کرد: اجرای برنامه توسعه شهری بر تمام ابعاد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی شهر تاثیر می گذارد و امروز در نسیم شهر به شکل جدی به یک انقلاب فرهنگی برای توسعه امکانات و تجهیزات در این حوزه نیاز داریم.

آخوندی همچنین در رابطه با برنامه‌ها و اقدامات دوره پنجم شورای اسلامی نسیم شهر در حوزه فرهنگی، اذعان داشت: در جلساتی که با رؤسا و مسئولان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، امام جمعه بخش بوستان، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و… داشتیم، سعی کردیم از فعالیت‌های فرهنگی این نهادها در حوزه مالی و مطابق با قانون حمایت کنیم.

وی با اشاره به مشکلات و موانع موجود بر سر راه سینمای نسیم شهر، تشریح کرد: در تلاش می باشیم تا با پیگیری موضوع و رفع موانع موجود، هرچه سریع‌تر شراط بهره‌مندی شهروندان نسیم شهری و بهارستانی را از این سینما فراهم نماییم.

عضو شورای اسلامی نسیم شهر باتاکید بر توزیع عادلانه پروژه‌ها و خدمات شهرداری در سطح شهر، اظهار داشت: برخی از خدمات شهرداری نظیر آسفالت و جدولگذاری می بایست در تمام نقاط شهر ارائه شود.

وی درپایان باتوجه به اجرای پروژه‌های متعدد در سطح شهر، افزود: احداث فضای سبز در حاشیه رودخانه سالور، تجهیز پارک جنگلی نبوت، احداث پارک باغ امامی که جدیداً به نام خلیج فارس نامگذاری شد، ساخت مسیر خروجی رمپ احمدآباد به اتوبان ساوه و احداث مسیر دسترسی بلوار ولایت به بلوار پایانه از جمله پروژه‌های درحال اجرا در نسیم شهر است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.