عضو شورای اسلامی نسیم شهر:

نسیم شهر در سال جاری تحولات چشم‌گیری خواهد یافت/ آسفالت معابر نسیم شهر بهسازی و زیرسازی خواهند شد

عضو شورای اسلامی نسیم شهر گفت: با اجرای پروژه‌های شاخص در دست اجرا، نسیم شهر تا پایان سال جاری شاهد تحولات جدی خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسینعلی بابایی عضو شورای اسلامی نسیم شهر با بیان اینکه نسیم شهر روی ریل عمران و آبادانی قرار گرفته است، بیان داشت: ۱۶‌ پروژه شاخص تا پایان سال ۹۷ درسطح شهر تکمیل خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به آغاز عملیات نوسازی جداول و مبلمان شهری نسیم شهر، تشریح کرد: در طول این طرح آسفالت قدیمی این شهر تراشیده و به صورت یک دست مجدداً کوچه‌ها و خیابان‌ها آسفالت شده است، که این عملیات در تمام شهر انجام خواهد شد.

بابایی همچنین به احداث چندین بوستان و پارک‌ها و ساماندهی آن‌ها در نسیم شهر اشاره کرد و گفت: در کنار اجرای این پروژه‌ها، چندین کمربندی و زیرگذر نیز در راستای سهولت در تردد شهروندان و همچنین دسترسی سریع به مسیرهای برون شهری و ورودی شهر در دست احداثمی باشد، که مطمئناً این اقدام باعث کاهش ترافیک در سطح شهر می شود.

وی باتاکید بر تلاش بی‌وقفه و خدمت جهادی شورای اسلامی شهر و شهرداری نسیم شهر، بیان داشت: شهروندان نسیم شهر تا پایان سال جاری شاهد اتفاقات خوبی در بحث عمرانی در سطح شهر خواهند بود.

عضو شورای اسلامی نسیم شهر در خصوص گستردگی و پراکندگی پروژه‌های عمرانی نسیم شهر، تبیین کرد: اگر بخواهیم پروژه‌های عمرانی که در دوره پنجم صورت پذیرفته و یا در دست انجام می باشد را به صورت عددی محاسبه کنیم حتما این عدد بالای ۱۰۰۰ خواهد بود، که برای بازدید از آن‌ها چندین روز زمان نیاز است.

وی درپایان باتوجه به اینکه در سال ۹۷ در مجموع پروژه‌های متعددی تعریف شده است، افزود: تنها اجرای ۱۶ پروژه شاخص تا پایان سال می تواند تحولات چشمگیری در سطح نسیم شهر را به همراه داشته باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.