نخستین کانون سلامت در بهارستان شروع به کار کرد

نخستین کانون سلامت شهرستان بهارستان در بخش گلستان با حضور مسئولین و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان افتتاح گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در راستای ارتقاء سرانه‌های بهداشتی و درمانی نخستین کانون سلامت در شهرستان بهارستان و با حضور مسئولین و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان افتتاح گردید.

بنابر این گزارش، کانون سلامت مذکور در شهرک سبزدشت بخش گلستان و با حضور سلیمانی‌جوان معاون شبکه بهداشت و درمان بهارستان، عرفانی‌تبار کارشناس مسئول آموزش سلامت، شکوری کارشناس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از داوطلبین سلامت شهرستان افتتاح شد.

گفتنی است که در افتتاحیه این کانون سلامت، سلیمانی‌جوان در ابتدا نکاتی در رابطه با اهداف تشکیل کانون سلامت محلات و همچنین لزوم اجتماعی شدن سلامت و اهمیت مشارکت مردم در حوزه سلامت را به حاضرین در مراسم بیان کرد.

همچنین در ادامه فرم اعلام آمادگی به جهت عضویت داوطلبانه در اولین کانون سلامت شهرستان بهارستان و فرم منشور اخلاقی اعضاء کانون توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان بهارستان بین داوطلبین سلامت توزیع گردید.

بدون تردید احداث اولین کانون سلامت در سطح شهرستان بهارستان اقدام مهمی در راستای بهبود کیفیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به شهروندان به شمار می رود و می توان در صورت توجه کافی مسئولین مربوطه به سرعت شاهد احداث کانون‌های سلامت بیشتر در محله‌ها و شهرهای مختلف شهرستان بهارستان بود.

همچنین باید توجه داشت که نظارت بر فعالیت‌ قابل قبول کانون سلامت از جمله عواملی است که می بایست مورد توجه شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان قرار بگیرد.

لازم به ذکر است که درپایان علاوه‌بر پاسخ دادن به سئوالات حاضرین پیرامون نحوه فعالیت کانون‌های سلامت در سطح شهرستان، زمان برگزاری دومین جلسه کانون سلامت شهرک سبزدشت نیز به اعضاء این کانون اعلام شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.