نخستین همایش آموزشی و اختصاصی بزرگداشت هفته فرهنگ در بهارستان برگزار گردید

نخستین همایش آموزشی و اختصاصی بزرگداشت هفته فرهنگ با موضوع زیست محیطی در بخش گلستان شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نخستین همایش آموزشی و اختصاصی بزرگداشت هفته فرهنگ با موضوع زیست محیطی صبح امروز با حضور کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان و بانوان بهارستانی در سرای محله شهرداری شهرصالحیه برگزار گردید.

گفتنی است که این همایش آموزشی که ویژه بانوان خانه‌دار بود، با مشارکت شهرداری شهرصالحیه و اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان برگزار گردید، و با استقبال خوبی از سوی شرکت‌کنندگان مواجه گردید.

بنابر این گزارش در طول همایش آموزشی و اختصاصی بزرگداشت هفته فرهنگ، شرکت‌کنندگان با آلودگی‌های بیولوژیکی، آلودگی‌های سوختی و آلاینده‌های هوای خانه و همچنین راه‌های جلوگیری از بروز این آلودگی‌ها آشنا شدند.

در طول این همایش آموزشی، کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان علاوه‌بر تشریح انواع آلودگی‌های زیست محیطی و راه‌های جلوگیری از بروز آن‌ها، مسائلی نظیر آسیب‌های اجتماعی مرتبط با محیط زیست و اهمیت حفظ محیط زیست محل زندگی هر فرد را به صورت کامل برای بانوان بهارستانی تشریح کردند.

در انتهای همایش آموزشی و اختصاصی بزرگداشت هفته فرهنگ با موضوع زیست محیطی، به سئوالات حاضرین در مراسم پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد و همچنین بروشورهایی جهت ارائه توضیحات بیشتر در بین شرکت‌کنندگان در این مراسم توزیع گردید.

درپایان لازم به ذکر است که برنامه‌هایی نظیر «نمایشگاه دستاوردهای کار و تولید بانوان»، جشنواره بازی‌های محلی و برگزاری همایش‌های مختلف در زمینه‌هایی نظیر «سواد رسانه‌ای و آسیب شبکه‌های اجتماعی»، «آسیب شناسی خانواده» با محوریت برخی آسیب‌های احتماعی نظیر طلاق، اعتیاد، فرزندپروری و ارتباطات اجتماعی، همایش «فرهنگ شهروندی» و آشنائی با وظایف شهرداری، شورای اسلامی و شهرسازی به مناسبت هفته فرهنگ در سرای محله، بوستان بانوان و جهاد دانشگاهی شهرصالحیه از سوم‌ تا نهم آذرماه سال جاری برگزار خواهند شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.