نخستین نشست ستاد هفته فرهنگی بخش بوستان برگزار گردید

نخستین نشست ستاد هفته فرهنگی بخش بوستان با حضور مسئولان شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نخستین نشست ستاد هفته فرهنگی بخش بوستان با حضور موسوی بخشدار بخش بوستان، آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان و دهیاران این بخش در محل سالن جلسات بخشداری برگزار گردید.

موسوی در این نشست با اشاره به لزوم فعالی تمامی در ادارات در حوزه فرهنگی، اظهار داشت: باتوجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود در شهرستان بهارستان، تلاش خواهیم کرد تا با برنامه‌ریزی مناسب و قابل قبولی را در هفته فرهنگی اجرا نمائیم.

وی در ادامه باتشریح برنامه‌های بخشداری بخش بوستان برای هفته فرهنگی شهرستان بهارستان، تبیین کرد: با همکاری دهیاری‌های اورین، همدانک و خیرآباد، برنامه‌هایی نظیر برگزاری همایش پیاده‌روی، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف تولیدات روستایی، اجرای تئاتر، جنگ شادی، برگزاری سرود و تواشیح برای اجرا در هفته فرهنگی پیش بینی شده‌اند.

در ادامه این نشست سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان باتاکید بر اهمیت هفته فرهنگی و برنامه‌های این هفته، عنوان داشت: در هفته فرهنگی چهره شهرستان بهارستان کاملاً فرهنگی و هنری بوده و هفته فرهنگی، هفته شادابی برای خانواده‌ها و شهروندان شهرستان خواهد بود.

وی همچنین به لزوم همراهی ادارات شهرستانی در اجرای برنامه‌های یش بینی شده اشاره کرد و گفت: با همکاری و تلاش تمامی ادارات و سازمان‌های بهارستانی در این هفته امید است هفته فرهنگی خوبی را شاهد باشیم.

لازم به ذکر است که درپایان نشست ستاد هفته فرهنگی بخش بوستان هر یک از دهیاران روستاهای اورین، همدانک و خیرآباد نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون برگزاری هرچه بهتر هفته فرهنگی در شهرستان بهارستان مطرح کردند و به بحث و گفت‌وگو پیرامون موضوع پرداختند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.