رئیس بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان:

نخستین عمل آندوسکوپی سینوس در بیمارستان امام حسین (ع) انجام شد

رئیس بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان گفت: نخستین عمل آندوسکوپی سینوس با دستگاه جدید شیور در بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان با موفقیت انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباسی رئیس بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان با اشاره به بهبود روند فعالیت و عملکرد بیمارستان امام حسین (ع)، اذعان داشت: نخستین عمل آندوسکوپی سینوس با دستگاه جدید شیور (shaver) در بیمارستان شهرستان بهارستان با موفقیت انجام گردید.

وی باتاکید بر اهمیت انجام این عمل در بیمارستان امام حسین (ع)، تبیین کرد: عمل آندوسکوپی سینوس که با دستگاه مجهز شیور انجام شد مربوط به مشکلات مخاطی مربوط به بینی و برخی دیگر از بیماری‌های مربوط به بینی که در ام آر آی و سی تی اسکن به راحتی تشخیص داده نمی‏ شوند، می باشد.

عباسی در ادامه به جزئیات اجرای این عمل در تنها بیمارستان شهرستان بهارستان اشاره کرد و عنوان داشت: برای خرید این دستگاه بالغ بر ۱۱۰ میلیون تومان هزینه و این روش برای اولین بار در بیمارستان بهارستان انجام شده که برای بیماران دارای بیمه تامین اجتماعی کاملاٌ رایگان می باشد.

وی در رابطه با اهداف انجام این عمل، گفت: کاهش تعداد و شدت عفونت‌های سینوسی، بهبود علائم ناشی از بیماری سینوزیت، بهبود جریان هوا از طریق مجاری بینی و همچنین تقویت حس بویایی بیمار از جمله اهداف انجام عمل آندوسکوپی سینوس به شمار می روند.

رئیس بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان درپایان باتوجه به مزایای استفاده از دستگاه شیور برای عمل جراحی آندوسکوپی سینوس، خاطرنشان کرد: با استفاده از این دستگاه جراحی سینوزیت مزمن در زمان بسیار کوتاه‌تر، با کیفیت بالا و همچنین با کمترین خونریزی و پایین‌ترین عوارض انجام می شود که نقش مهمی در بررسی پاسخ بیماران به درمان دارویی یا جراحی دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.