نخستین دوره کارگاه آموزش شهروندی در بهارستان برگزار شد

نخستین دوره کارگاه آموزش شهروندی، برای آتش‌نشانان داوطلب از بین بانوان نسیم شهری در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نخستین دوره کارگاه آموزش شهروندی، برای آتش‌نشانان داوطلب از بین بانوان توسط سازمان آتش‌نشانی شهرداری نسیم شهر در شهرستان بهارستان برگزار گردید، که یکی از اقدامات مفید شهرداری این شهر در حوزه فرهنگ‌سازی ایمنی و پیشگیری از حوادث و آموزش شهروندی به شمار می رود.

گفتنی است که این دوره با مشارکت شهروندان و با هدف آموزش و آگاهی بخشیدن برای بانوان در زمینه آتش‌نشانی و داشتن منازل بی‌خطر، با شعار «فرهنگ ایمنی، شهری ایمن، آرامش زندگی» طی دو روز برگزار شد.

برگزاری کلاس‌های آموزشی تئوری و عملی با حضور کارشناسان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نسیم شهر و همچنین مدرس خانم آتش نشان سازمان آتش‌نشانی تهران بخشی از برنامه‌های اجرا شده در طول این دوره آموزشی می باشد.

بنابر اعلام سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر و باتوجه به استقبال خوب شهروندان نسیم شهری و حمایت‌ها و مساعدت‌های شهردار و اعضای شورای اسلامی نسیم شهر و همچنین شرکت بانوان شاغل در ادارات علی الخصوص کارشناسان فرمانداری بهارستان، شبکه بهداشت و درمان شهرستان و ادارات آموزش و پرورش ناحیه ۱ و ۲ … در این کارگاه آموزشی، نوید استمرار این حرکت خوب آموزشی و فرهنگی در زمینه ایمنی در تمامی گروه‌ها و اقشار مختلف، با ادامه حمایت‌ها و رهنمودهای دلسوزانه مجموعه مدیریت شهری را شاهد خواهیم بود.

نادر هنرمند رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی نسیم شهر با ابراز امیدواری از برگزاری این کارگاه آموزشی در سطح شهرستان بهارستان، تصریح کرد: انشاالله شاهد برگزاری این گونه کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی به صورت شهرستانی و در تمامی شهرهای شهرستان بهارستان باشیم، تا از نتایج فرهنگ‌سازی ایمنی و پیشگیری از بروز حوادث در تمام نقاط بهارستان برخوردار شویم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.