نحوه گندزدایی و ضدعفونی محیط در بهارستان آموزش داده می شود

نحوه گندزدایی و ضدعفونی محیط به دنبال برگزاری کارگاه‌های آموزشی در شهرستان بهارستان آموزش داده می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه،‍ کارگاه آموزشی نحوه گندزدایی و ضدعفونی محیط با توجه به شیوع بیماری کروناویروس در برخی نقاط کشور با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و در راستای آموزش پرسنل خدماتی مراکز خدمات جامع سلامت در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

گفتنی است که این کارگاه آموزشی در جهت لزوم اتخاذ تدابیر کنترلی در خصوص ویروس کرونا و با نظر به نقش رعایت اصول صحیح پاکسازی، ضدعفونی و گندزدایی در محیط‌های بهداشتی و درمانی سطح شهرستان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان بهارستان برگزار شد.

کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان بهارستان در کارگاه آموزشی مذکور بر اهمیت پاکسازی و گندزدایی در قطع زنجیره انتقال بیماری، به آموزش نکات مهم و نحوه صحیح اصول گندزدایی پرداختند.

همچنین در ادامه کارگاه آموزشی برگزار شده کارشناسان واحد مبارزه با بیماری‌ها شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهاریتان با اشاره به علائم بیماری کرونا و همچنین نحوه انتقال ویروس، توضیحاتی را در رابطه با این موضوع بیان نمودند.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه آموزشی نحوه گندزدایی و ضدعفونی محیط به سئوالات حاضرین در این کلاس آموزشی پیرامون مطالب عنوان شده توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاسخ داده شد تا ابهامات احتمالی موجود نیز رفع گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.