فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان:

نبود پارکینگ منشاء تعداد زیادی از سرقت‌ها در بهارستان می باشد/ مردم با عملکرد پلیس ۱۱۰ آشنا نمی باشند

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: بدون تردید با احداث چند پارکینگ در شهرستان بهارستان، آمار سرقت‌های صورت گرفته تا ۵۰ درصد کاهش خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نجات‌اله چنگیزخانی فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در رابطه با سرقت‌های صورت گرفته در سطح شهرستان، اذعان داشت: در سه شهر گلستان، نسیم شهر و صالحیه بالغ بر ۶۳ درصد سرقت‌ها مربوط به سرقت خودرو، محتویات خودرو و همچنین لوازم جانبی خودروها می باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه سرقت‌های مذکور همگی ناشی از کمبود پارکینگ است، تصریح کرد: درحال حاضر فرماندار شهرستان بهارستان درحال پیگیری برای ایجاد چندین پارکینگ عمومی در سطح بهارستان می باشد، چراکه در صوزت افزایش تعداد پارکینگ‌ها، حدود ۵۰ درصد از سرقت‌ها در این سه شهر کاهش خواهد یافت.

خانجانی باتاکید بر کاهش آمار سرقت‌های صورت گرفته در سال ۹۸، اظهار داشت: در ۴ ماه ابتدای سال جاریآمار سرقت‌های صورت گرفته نسبت به سال گذشته، ۲۳ درصد کاهش یافته است که این مهم نتیجه تلاش‌های همکاران من در سطح شهرستان می باشد.

وی همچنین به گزارشات تلفنی ارائه شده به پلیس شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: در طول چهار ماه گذشته در حدود ۵۲ هزار نفر از شهروندان شهرهای گلستان، صالحیه، و نسیم شهر با سامانه ۱۱۰ تماس داشتند که از این تعداد بالغ بر ۴۵ هزار مورد آن منجر به عملیات پلیسی گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه آمار زنگ خور سال جاری پلیس ۱۱۰ بهارستان در مقایسه با سال گذشته ۱۴ درصد افزایش پیدا کرده است، افزود: با این که سال‌ها از راه‌اندازی پلیس ۱۱۰ می گذرد، اما تماس‌های غیرمرتبط با این مرکز نشان می دهد که مردم هنوز شناخت درستی از عملکرد آن ندارند و در این میان رسانه‌ها می بایست بر روی این مسئله و فرهنگ‌سازی در این خصوص بیشتر کار کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.