نبرد ارتش سوریه با مخالفان مسلح در ریف دمشق

ارتش سوریه درگیری‌های شدیدی با مخالفان مسلح در ریف دمشق دارد و طی روزهای گذشته برخی از این مناطق را امن اعلام کرده است.  به گزارش بهارستانه به نقل از فارس ، نبرد نیروهای ارتش سوریه با تروریست‌ها در ریف دمشق در حالی ادامه دارد که براساس گزارش‌ها، بخشی از محله برزه در این منطقه پاکسازی […]

ارتش سوریه درگیری‌های شدیدی با مخالفان مسلح در ریف دمشق دارد و طی روزهای گذشته برخی از این مناطق را امن اعلام کرده است.

 به گزارش بهارستانه به نقل از فارس ، نبرد نیروهای ارتش سوریه با تروریست‌ها در ریف دمشق در حالی ادامه دارد که براساس گزارش‌ها، بخشی از محله برزه در این منطقه پاکسازی شده است.

خبرنگار شبکه العالم با حضور در مناطق درگیری گفت: حجم تخریب و ویرانی نشان می دهد که چه درگیری شدیدی در این منطقه روی داده است.

بنابراین گزارش افراد مسلح از تونل‌هایی استفاده می‌کنند که مناطق مختلف برزه را به یکدیگر متصل می‌کند و یکی از نیروهای ارتش در این باره گفت که آنها تاکنون ۹ تونل را با مواد منفجره منهدم کرده‌اند.

 این درحالی است که درگیری‌های شدیدی در ریف دمشق بین ارتش و مخالفان در جریان است و این منطقه به یکی از کانون‌های اصلی ناآرامی در سوریه تبدیل شده است.

تروریست‌های جبهه النصره بیش از همه در این منطقه حضور دارند و ارتش تلاش دارد تا این منطقه را کاملا از وجود تروریست‌ها پاکسازی کند.

انتهای پیام/ر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.