امام جمعه بخش گلستان:

نباید از دستاوردهای دوران دفاع مقدس غافل شد

امام جمعه بخش گلستان گفت: جنگ هرچند خسارت‌هایی داشت اما ما در جنگ ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکستیم، بنابراین از دستاوردهای دفاع مقدس نباید غافل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین احمد نورپور امام جمعه بخش گلستان با اشاره به حضور در هفته دفاع مقدس، بیان داشت: دوران جنگ ۸ ساله دورانی بود که همه غرب و شرق و آمریکا و انگلیس به رهبری رژیم بعث عراق جنگ نابرابر را بر ما تحمیل کردند.

وی در ادامه با تشریح جزئیات شرایط دوران هشت سال دفاع مقدس، تبیین کرد: باتوجه به شرایط اوایل انقلاب و خیانت‌های بنی صدر و نوپا بودن سپاه و تشکیلات انقلابی و بازسازی ارتش، شرایط بسیار سختی نیز برکشور حاکم بود.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه با پیروزی سرافرازانه ملت ایران در جنگ تحمیلی، اظهار داشت: به برکت رهبری پیامبرگونه امام راحل و حضور مقتدرانه ملت و مجاهدت ایثارگران و شهیدان و وحدت و انسجام یکپارچه، عرصه بردشمن تنگ شد و دشمن بدون اینکه حتی یک وجب از خاک مقدس ما را غصب کند عقب رانده شد‌.

وی همچنین باتاکید بر اینکه این پیروزی بزرگ یکی از الطاف الهی بود، تصریح کرد: رزمندگان دوران دفاع مقدس با رشادت‌، ایثارگری و از خود گذشتگی در برابر رژیم بعث ایستادند و به لطف خداوند پیروز شدند.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری در خصوص دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: جنگ هرچند خسارت‌هایی داشت اما همانطور که امام راحل فرمود ما در جنگ ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکستیم، بنابراین از دستاوردهای دفاع مقدس نباید غافل شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.