ناوگان حمل و نقل نسیم شهر نیازمند نوسازی است/ شلوغی، خرابی و کثیفی اتوبوس‌های نسیم شهر صدای شهروندان را درآورد

ناوگان حمل و نقل نسیم شهر با وجود فرسودگی، کثیفی و کمبود تعداد اتوبوس‌ها همچنان از دید مسئولان شهری ایده‌آل به نظر می رسد، چراکه اقدامی در جهت نوسازی آن صورت نمی گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیستم حمل و نقل در سراسر جهان از جمله عواملی است که میزان رفاه شهروندان یک جامعه و نحوه خدمات‌دهی مدیران و مسئولان هر منطقه را نمایش می دهد که تاثیر مستقیمی بر روی رضایت‌مندی مردم نیز دارد.

گفتنی است که شهرهای شهرستان بهارستان با توجه به جمعیت بالایی که دارند از این قاعده مستثنی نبوده و چه بسا بیشتر از مناطق دیگر نیازمند رسیدگی به سیستم حمل و نقل دارد اما گویا این مسئله به ویژه در نسیم شهر که یک شهر پر رفت و آمد می باشد از دید مسئولان به دور مانده است.

همین امر سبب شده است تا وضعیت اتوبوس‌های کهنه نسیم شهر از نظر ظاهری، راحتی و فنی به شکل نه چندان جالبی در بیاید که هر کدام از این موارد باعث بروز یک نوع مشکل و نارضایتی در بین شهروندان می شود و علاوه‌بر اینکه مسافران در طول مسیر آرامش خاطر ندارند بلکه با مشکلاتی نظیر نامناسب بودن صندلی‌ها، خرابی میله‌ها برای نگه داشتن افراد سرپا و… مواجه می باشنو.

ینابر این گزارش، بخشی از ناوگان حمل و نقل عمومی امروز در سطح نسیم شهر آن قدر فرسوده شده‌اند که هر کس که یک بار با آن سفر کند به فرسودگی آن پی می برد که همین موضوع لزوم رسیدگی هرچه سریع‌تر مسئولین را تشدی می نماید.

فرسوده بودن اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل شهری نسیم شهر زمانی آزار دهنده‌تر می شود که مسافران با کثیفی و شلوغی آن نیز مواجه می شوند و به نوعی شهروندان اگر مجبور به استفاده از این وسایل حمل و نقل عمومی نبودند هرگز برای رسیدن به مقصد از آن‌ها استفاده نمی کردند اما گویا برخی از مدیران و مسئولین این اجبار را با احساس رضایت اشتباه گرفته‌اند

درپایان لازم به ذکر اس که مشکلات مذکور و بی‌توجهی بیش از حد مسئولین به این موضوع باعث شده است که شهروندان نسیم شهری اعتراضات زیادی نسبت به خدمات اتوبوس‌های این منطقه داشته باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.