فرماندار شهرستان بهارستان:

نان گران نخواهد شد/ کلاس آموزشی اجباری برای نانوایان بهارستانی برگزار می شود

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: باتوجه به اهمیت تولید بهداشتی نان و گستردگی دامنه شمول آن، برای نانوایان بهارستانی کارگاه‌های آموزشی اجباری برگزار می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری جلسه شورای آرد و نان بهارستان، بیان داشت: از این پس کنترل و نظارت بر فعالیت نانوایی‌ها سطح شهرستان تشدید به منظور جلوگیری از هرگونه تخلف تشدید خواهد شد.
وی در ادامه با بیان اینکه در تولید و پخت نان می بایست تمامی موارد بهداشتی رعایت شود، تبیین کرد: نان، نعمتی است که امروزه عامه مردم و شهروندان از انواع آن استفاده می کنند، و زمانی که دامنه شمول یک ماده غذایی به این اندازه گسترده می باشد، باید با دقت و نظارت بیشتری آن را تولید کرد.
سلیمان‌پور همچنین به لزوم پخت بهداشتی نان و استفاده از مواد سالم در پخت آن اشاره کرد و گفت: تولید مواد غذایی نظیر نان که همه از آن استفاده می کنند را باید تحت کنترل داشت چرا که با کوچکترین خطای ممکن سلامت جامعه به خطر می افتد.
وی باتاکید بر افزایش بررسی‌ها و گشت‌های نظارت بر نانوایی‌های سطح شهرستان بهارستان، اظهار داشت: در راستای بهبود و ارتقای بهداشت و سلامت نان، کارگاه‌های آموزشی اجباری برای نانوایان سطح شهرستان برگزار می گردد، تا برخی نکات بهداشتی برای آن‌های یادآوری شود.
فرماندار شهرستان بهارستان در خصوص موضوع افزایش قیمت انواع نان، تصریح کرد: بنابر تصمیم دولت تدبیر و امید، قیمت نان افزایشی نخواهد داشت و پروسه افزایش قیمت‌ها توسط دولت متوقف شده است.
وی درپایان باتوجه به نگرانی‌های شهروندان بهارستانی در رابطه با افزایش قیمت نان، افزود: با عنایت به توقف پروسه افزایش قیمت نان، در شهرستان بهارستان نیز هیچگونه افزایش قیمت نان نخواهیم داشت و نان گران نمی شود.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.