نان بی‌کیفیت با قیمت غیرمنصفانه در بهارستان به فروش می رسد/ مسئولین تاکی چشم خود را به روی مشکلات مردم می بندند

نان‌های شهرستان بهارستان که کیفیت غیرقابل قبولی دارد به تازگی در کنار افزایش قیمت ۵۰ درصدی با کاهش اندازه نیز روبه‌رو شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بعد از گذشت ماه‌ها اعتراضات مختلف صنف نانوایان به پایین بودن قیمت نان و بالا بودن قیمت باقی کالاها و دلایل این چنینی در عین پایین بودن کیفیت نان در شهرستان بهارستان قیمت آن به یکباره افزایش عجیب و غریبی پیدا کرد که نارضایتی شدید شهروندان را به همراه داشت.

گفتنی است که نان لواش در این شهرستان با بدترین کیفیت ممکن به دست مردم می رسد و نانوایان حتی تلاشی برای بهبود کیفیت نان‌های خود نمی کنند اما به سرعت قیمت آن را افزایش می دهند به شکلی که نان لواش با افزایش قیمت ۵۰ درصدی، چند روزی است که دانه‌ای ۳۰۰ تومان به شهروندان بهارستانی فروخته می شود.

همچنین قیمت نان سنگک و بربری نیز با افزایش قیمت روبه‌رو شده است و دانه‌ای ۱۰۰۰ تومان با کیفیتی کمی بهتر از نان لواش به شهروندان شهرستان بهارستان فروخته می شود که باتوجه به کیفیت این نان‌ها نمی توان این افزایش قیمت را منصفانه و عقلانی دانست.

از نکات قابل توجه این افزایش قیمت کاهش همزمان اندازه نان‌ها می باشد که رسماً سودجویی و قانون شکنی نانوای بهارستانی را نشان می دهد و به نظر می رسد که مسئولین شهرستان بهارستان نیز هیچگونه نظارتی بر فعالیت واحدهای صنفی نانوایی ندارند.

درپایا لازم به ذکر است که بدون شک مردم شهرستان بهارستان از مسئولین می خواهند که یا کیفیت نان‌ها در حد قابل قبولی افزایش پیدا کند و یا قیمت‌ها به حالت قبل باز گردد چراکه ابن افزایش قیمت با این کیفیت و کاهش اندازه نان به هیچ وجه قابل قبول نمی باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.