فرماندار شهرستان بهارستان:

نانوایی‌های متخلف در بهارستان شناسایی شدند/ با متخلفان مطابق قانون برخورد شد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: در بازدیدهای صورت گرفته نانوایی‌های متخلف بهارستان شناسایی و با آن‌ها برابر قانون برخورد صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر اهمیت نظارت بر واحدهای صنفی سطح شهرستان، عنوان داشت: از مهر ماه سال جاری تاکنون بالغ بر ۱۶۷۷ بازدید به صورت مستمر از نانوایی‌های فعال در بهارستان انجام شده است.

وی در ادامه با تشریح بازدیدهای صورت گرفته، تصریح کرد: در طول این بازدیدها تخلفاتی نظیر ۴۳۳ مورد نواقص بهداشتی و همچنین ۵۰ مورد گرانفروشی و کم فروشی صورت گرفته در برخی نانوایی‌های سطح شهرستان بهارستان کشف گردید.

خانجانی باتاکید بر کشف مواد غیرمجاز در طول این بازدیدها، اظهار داشت: در بازدیدهای صورت گرفته در حدود ۱۳۹۱ کیلوگرم مواد غیرمجاز کشف و معدوم شده است و همچنین در طول این بازدیدها مشخص گردید که تعداد ۱۰۸ واحد صنفی نانوایی در بهارستان از جوش شیرین و افزودنی غیرمجاز استفاده می کردند.

وی همچنین به اقدامات صورت گرفته در رابطه با نانوایان متخلف اشاره کرد و گفت: ۱۸۰ قطع سهمیه، ۹۶ نانوایی از صفر تا ۱۰ درصد کسر سهمیه، ۵۹ نانوایی ۱۱ تا ۲۰ درصد کسر سهمیه، ۲۵ نانوایی ۲۱ تا ۳۰ و به بالاتر کسر سهمیه صورت و ۱۱ مورد پلمب نانوایی صورت گرفته است.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به ادامه‌دار بودن بازدیدها از واحدهای صنفی سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: در بازدیدهای صورت گرفته، ۷۷ نانوایی نیز به دلیل رعایت مقررات، موارد بهداشتی و… مورد تشویق قرار گرفتند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.