مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان:

نانوایی‌های بهارستان رکورد پلمپ را در شش ماهه نخست سال زدند!

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: درحال حاضر باتوجه به تخلفات بهداشتی صورت گرفته، واحدهای صنفی نانوایی بیشترین تعداد پلمپ را در بهارستان به خود اختصاص داده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با اشاره به آمار بالای تخلفات نانوایی‌ها در بهارستان، بیان داشت: درحال حاضر واحدهای صنفی نانوایی در شهرستان بهارستان رکورددار پلمپ و تخلفات بهداشتی می باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه در طول شش ماه نخست سال جاری بیشترین تعداد پلمپ واحدهای صنفی مربوط به نانوایی‌ها بوده است، تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا به امروز بالغ بر ۹۰۰ اخطار بهداشتی برای واحدهای صنفی بحرانی و غیربحرانی فعال در سطح شهرستان بهارستان صادر شده است.

دمیریان به نتایج حاصل از این تخلفات و پیگیری‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان اشاره کرد و بیان داشت: از بین این تعداد اخطار بهداشتی صادر شده تاکنون ۵۰۰ مورد رفع نقص و ۶۰ مورد پلمپ داشتیم و ۴۴۱ پرونده نیز به جهت صدور رأی نهایی به مراجع قضایی ذیصلاح ارسال شده است.

وی درپایان باتوجه به اینکه نانوایی‌های این شهرستان بیشترین آمار پلمپ را به خود اختصاص داده‌اند، خاطرنشان کرد: همین امر لزوم نظارت بر این واحدهای صنفی در سطح بهارستان را تشدید می کند، چراکه نان جزو کالاهای مورد استفاده تمام اقشار جامعه در طول روز می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که آمار ارائه شده توسط مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان از طرفی به دلیل تخلفات بهداشتی بالا باعث ابراز نگرانی شهروندان نسبت به کیفیت و سلامت نان می شود و از سوی دیگر نشان دهنده نظارت دقیق این شبکه بر روی سلامت مواد غذایی در سطح شهرستان است که مطمئناً مورد دوم باتوجه به برخورد‌های قانونی گزارش شده با متخلفان، معقول‌تر می باشد‌.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.