رئیس اتاق اصناف بهارستان:

نانوایی‌های بهارستان به صورت مستمر رصد خواهند شد/ شهروندان واحدهای صنفی متخلف را به اتاق اصناف معرفی کنند

رئیس اتاق اصناف بهارستان گفت: در راستای رسیدگی به گلایه‌ها و نارضایتی‌های شهروندان بهارستانی، نانوایی‌های شهرستان به طور مستمر رصد می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان باتاکید بر اهمیت سلامت نان به عنوان یک ماده غذایی پرمصرف، بیان داشت: واحدهای پخت نانوایی در سطح شهرستان به صورت مستمر رصد و بازرسی می شوند تا از هرگونه تخلف در این حوزه جلوگیری شود.
وی در ادامه با اشاره به نارضایتی‌های شهروندان در رابطه با مشکلات مربوط به کیفیت و کمیت نان در بهارستان، تصریح کرد: در راستای رفع گلایه‌های شهروندان بهارستانی پیرامون کیفیت نان و افزایش خودسرانه قیمت این ماده غذایی، واحدهای پخت نانوایی مورد رصد جدی قرار می گیرند.

درویشی در رابطه با نحوه ارتباط و ثبت شکایات شهروندان در اتاق اصناف شهرستان بهارستان، گفت: مردم می توانند در ساعات اداری تخلفات گرانفروشی، عدم رعایت بهداشت نانوایان و تخلفات دیگر واحدهای صنفی را با شماره تلفن‌های ۵۶۳۸۲۶۵۴ – ۵۶۳۸۲۴۸۱ اتاق بازرسی در میان بگذارند.

وی همچنین به راه ارتباطی شهروندان بهارستانی در ساعات غیر اداری با اتاق اصناف بهارستان اشاره کرد و اذعان داشت: شهروندان می توانند بعد از ساعت اداری تخلفات واحدهای صنفی مختلف را به شماره ۰۹۱۲۷۲۸۳۴۵۵ پیامک کنند تا در اسرع وقت به موارد ارسال شده رسیدگی شود.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم برخورد با متخلفان در واحدهای صنفی مختلف، خاطرنشان کرد: بدون هرگونه اغماض، در چارچوب قانون و با جدیت تمام با واحدهای متخلف برخورد می کنیم تا از هرگونه گرانفروشی و تخلفات بهداشتی و مواردی نظیر آن جلوگیری و پیشگیری به عمل آید، تا رضایت شهروندان از فعالیت واحدهای صنفی سطح شهرستان بهارستان افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.