نارضایتی دانشجویان از وضعیت پرداخت‌های شبکه بهداشت و درمان ادامه دارد/ طرح بسیج ملی کنترل فشار خون برای شبکه بهداشت بهارستان رایگان تمام شد

با گذشت حدود یک ماه از اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون، همچنان حقوق دانشجویان بهارستانی فعال در این طرح پرداخت نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، طرح بسیج ملی کنترل فشار خون از جمله طرح‌های مربوط به حوزه سلامت و بهداشت بود که در شهرستان بهارستان اجرا شد و با استقبال خوبی از سوی شهروندان بهارستانی مواجه گردید که در حدود یک ماه از پایان آن در این شهرستان می گذرد.

بنابر این گزارش اکثر افرادی که در این طرح در سطح شهرستان بهارستان فعالیت می کردند، دانشجویان ساکن این شهرستان بودند که تا به اینجای کار، حرکتی بسیار خوب از سوی شبکه بهداشت و درمان بهارستان به شمار می رود، چراکه علاوه‌بر اجرای طرح مذکور، دانشجویان را نیز مشغول به کار کرده است.

اما شرایط زمانی ناراحت کننده می شود که دانشجویان بهارستانی نسبت به پرداخت نشدن به موقع حقوق‌های خود اعتراض می کنند و خبرهایی در خصوص پرداخت حقوق کارکنان طرح بسیج ملی کنترل فشار خون شبکه بهداشت و درمان رباط‌کریم به گوش می رسد.

گفتنی است که شبکه بهداشت و درمان بهارستان تنها با موکول کردن زمان واریز حقوق‌ها، جوانان بهارستانی را دست به سر می کند و مسئولین این شبکه تنها با گفتن جملاتی نظیر نبود بودجه، پرداخت نشدن وجه از سوی وزارت بهداشت و… سعی در آرام کردن فضا دارند، اما سئوال اینجاست که زمانی که پول کافی برلی اجرای یک طرح وجود ندارد، کارکنان آن طرح که اغلب دانشجو می باشند باید تاوان بدهند یا مجریان اصلی اجرای طرح؟

درپایان لازم به ذکر است که دانشجویان بهارستانی خواستار رسیدگی مسئولین مربوطه به وضعیت فعلی می باشند، چراکه بدون تردید دریافت این حقوق‌ها در حدود یک ماه مانده به شروع سال تحصیلی جدید می تواند کمک بسیاری به وضعیت معیشتی این قشر نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.