نادر مقدس کارگردان «پسران سپیدرود» شد/ آغاز تولید پس از ماه رمضان

کارگردانی مجموعه تلویزیونی «پسران سپیدرود» به تهیه کنندگی اسدالله اعلایی به «نادر مقدس» سپرده شد.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، «اسدالله اعلایی» تهیه کننده سریال «پسران سپیدرود» درباره تغییر کارگردان این سریال گفت: به تازگی نادر مقدس به عنوان کارگردان این سریال انتخاب شده است.

وی ادامه داد: هنوز بازیگرانمان انتخاب نشده‌اند و در حال تغییر روی فیلم‌نامه این سریال هستیم.

این تهیه کننده با اشاره به زمان کلید خوردن سریال نیز گفت: بنا بر برنامه‌ریزی‌هایی که داریم به احتمال فراوان بعد از ماه مبارک رمضان وارد مرحله تولید خواهیم شد.

نادر مقدس تا به حال سریال‌های «راز ققنوس، دوباره زندگی، تنگنا، دومین انفجار و … را برای تلویزیون کارگردانی کرده است. همچنین او تجربه تهیه کنندگی در سینما و نویسندگی را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

به گزارش فارس، حسن هدایت و پرویز شیخ طادی پیش از این به عنوان کارگردان‌های سریال «پسران سفیدرود» اعلام شده بودند که هر کدام بنا به دلایلی از این پروژه جدا شدند. این سریال در شهر دیگری در شمال کشور مقابل دوربین می‌رود.

این مجموعه تلویزیونی که توسط مرکز سیما فیلم تولید می‌شود، داستان نوجوانی به نام «امیرحمزه» در روستای پاشاکی در شمال کشور را نشان می‌دهد. امیرحمزه با یاری پدربزرگ انقلابی و دوستان مبارز زندانی‌اش به آگاهی انقلابی می‌رسد و طی حوادثی در مسیر مبارزه با حکومت پهلوی قرار می‌گیرد. او می‌فهمدکه دفاع ازاعتقادات دینی، استقلال و آزادی هزینه دارد و باید از جان مایه گذاشت.

فیلمنامه «پسران سفیدرود» توسط فرهاد پورسعیدی در ۲۶ قسمت، براساس رمانی به همین نام، نوشته محمدرضا محمدی پاشاک به نگارش درآمده است. اسدالله اعلایی تهیه کننده این سریال پیشتر تهیه کنندگی برنامه موفق «نیمرخ» و همچنین حسن هدایت کارگردانی سریال «نزدیکی‌های بهشت» را در کارنامه کاری خود داشته‌اند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.