ناجی:افت فشار آب شرب با بهره برداری از چاه های حفر شده مرتفع خواهد شد

فرماندار شهرستان بهارستان در مصاحبه تلویزیونی با شبکه ۵ سیما اظهار داشت: با بهره برداری از چاه های حفر شده و برنامه ریزی شده برای حفاری جدید در سطح شهرستان بهارستان نیاز آب شرب ساکنین محترم تا حد قابل قبولی مرتفع خواهد شد. به گزارش بهارستانه، خبرنگاران برنامه «دراستان» شبکه ۵ سیما با حضور در […]

فرماندار شهرستان بهارستان در مصاحبه تلویزیونی با شبکه ۵ سیما اظهار داشت: با بهره برداری از چاه های حفر شده و برنامه ریزی شده برای حفاری جدید در سطح شهرستان بهارستان نیاز آب شرب ساکنین محترم تا حد قابل قبولی مرتفع خواهد شد.

به گزارش بهارستانه، خبرنگاران برنامه «دراستان» شبکه ۵ سیما با حضور در محل فرمانداری با دکتر سعید ناجی فرماندار در خصوص کمبود امکانات شهرستان بهارستان و مسائل مطروحه توسط شهروندان مصاحبه کردند.

فرماندار شهرستان بهارستان در خصوص مشکل افت فشار آب شرب برخی مناطق در شهر صالحیه اظهار داشت: با عنایت به فرسودگی بخش قابل توجهی از شبکه توزیع آب شرب این شهر، افزایش فشار آب باعث بروز شکستی در شبکه خواهد شد که با پی گیری های به عمل آمده با تأمین منابع مالی موردنیاز اصلاح لوله ها و انشعابات مزبور در دستور کار مسئولین مربوطه قرار دارد.

وی یادآور شد: کیفیت و بهداشت آب شهرستان به صورت روزانه توسط شبکه بهداشت مورد آزمایش و بازرسی قرار می گیرد و در صورت مشکل، چاه های آب پلمپ می شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان در پاسخ به مشکل مطروحه از سوی ساکنین شهرک رسالت نسیم شهر اظهار داشت: به منظور رفع مشکل کمبود آب و تأمین نیاز آب شرب شهروندان محترم بخش بوستان، ۱۰ حلقه چاه جدیدالحفر آماده بهره برداری می باشد. همچنین طبق تعامل انجام شده فیمابین امور آب و فاضلاب و شهرداری نسیم شهر، حفر ۴ حلقه چاه جدید در دستور کار قرار دارد.

دکتر ناجی ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی را حق طبیعی مردم دانست و گفت: کمبود امکانات درمانی مشکل شهروندان می باشد که با تکمیل پروژه بیمارستان ۶۸ تخت خوابی امام حسین(ع) و درمانگاه خیریه نسیم شهر با از میان برداشتن موانع و مشکلات زمینه بهره‌مندی شهروندان از امکانات را فراهم نماییم.

فرماندار بهارستان در خصوص استقرار کامل ادارات، حمل و نقل و صدور اسناد ثبتی مصاحبه نموده و گفت: مسئولین باید با تعامل هر چه بیشتر با تمام اهتمام و کوشش برای حل مشکلات مردم تلاش نموده و از دید و اظهارنظر جزیره ای خودداری نمایند.

منبع:روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.