تکمیل مصلی از الطاف امام زمان (عجل الله) بود

امام جمعه گلستان گفت: به ما پیشنهاد می دادند که اگر فلان کار را برای ما انجام دهید ما صد میلیون تومان به مصلی کمک می کنیم ولی چون کاری که آنها از ما می خواستند خلاف قانون بود ما نمی پذیرفتیم. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه، مصلی نماز جمعه را قطب فرهنگی […]

امام جمعه گلستان گفت: به ما پیشنهاد می دادند که اگر فلان کار را برای ما انجام دهید ما صد میلیون تومان به مصلی کمک می کنیم ولی چون کاری که آنها از ما می خواستند خلاف قانون بود ما نمی پذیرفتیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه، مصلی نماز جمعه را قطب فرهنگی یک شهرستان نامیده اند و وجود این قطب فرهنگی در یک شهر به عنوان پایگاه فرهنگی یک شهرستان از درجه بالایی از اهمیت برخوردار است.
چندی پیش بعد از هفت سال انتظار شهروندان شهر گلستان شاهد اتمام فاز یک مصلی شهر خود بود، حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی صفایی، امام جمعه گلستان در گفتگو با بهارستانه درمورد پروژه مصلی این شهر گفت: کلنگ زنی مصلی شهر گلستان هفت سال پیش توسط حجت الاسلام و المسلمین تقوی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور انجام گرفت و با لطف خدا ما توانستیم با دست خالی این مصلی را به این مرحله از ساخت برسانیم.
وی با اشاره به هزینه های فاز یک مصلی شهر گلستان ،افزود: مجموع هزینه های انجام گرفته بیشتر از ۳ میلیارد تومان نیست ولی کسی که از بیرون می نگرد فکر می کند که ۱۰میلیارد تومان خرج شده ، در تمام زمینه ها از مردم کمک گرفته شده و هرزمان که به مشکلی برمی خوردیم اعلام عمومی می کردیم و مشاهده می کردیم مردم با اشتیاق کامل پای کار می آمدند و مشکلات را حل می کردند و ما توانستیم با مدد امام زمان (عجل الله) و کمک های مردم فاز یک مصلی را به اتمام برسانیم.
امام جمعه گلستان با ذکر این مطلب که ما دست قدرت امام زمان (عجل الله) بارها در مراحل ساخت این مصلی مشاهده کردیم، بیان داشت: به طور مثال برای کشیدن گاز مصلی پول نداشتیم و بنده برای رفع این مشکل به امام زمان (عجل الله) توسل کردم و دیدیم که یک خیر پیدا شد که یک میلیون تومان کمک کرد، همیشه الطاف امام زمان (عجل الله) همراه ما بوده و من نمی توانم ساخت این مصلی را به خود نسبت دهم زیرا اگر امدادهای غیبی امام زمان (عجل الله) نبود هرگز نمی توانستیم این مصلی را بسازیم.
وی همچنین تصریح کرد: البته بودند کسانی هم که در حین ساخت این مصلی می آمدند به ما پیشنهاد می دادند که اگر فلان کار را برای ما انجام دهید ما ۱۰۰ میلیلون تومان به مصلی کمک می کنیم ولی چون کاری که آنها از ما می خواستند خلاف قانون بود ما نمی پذیرفتیم و ما از این جور پیشنهاد ها را کرارا داشتیم.
حجت الاسلام و المسلمین صفایی درباره فاز دوم و سوم مصلی شهر گلستان نیز توضیح داد: ما اکنون برای ساخت قسمت بیرونی گنبد مصلی برنامه ریزی کردیم و شهردار گلستان هم قول های درباره این مسئله به ما داده است و سعی می کنیم در سال ۹۵ فاز دوم و سوم را به پایان برسانیم.
وی در پایان یادآور شد: بنده در بوئین زهرا که امام جمعه بودم یک مصلی ساختم و ۵ مسجد هم در طول عمر خویش بنا کرده ام ولی برای من از همه مهم تر ساخت این مصلی در شهر گلستان بوده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.