رئیس اتاق اصناف بهارستان:

موضوع گرانی پوشاک تنها محدود به بهارستان نمی باشد

رئیس اتاق اصناف بهارستان گفت موضوع گرانی پوشک به دلیل افزایش هزینه‌های تولید، توزیع و… بوده و تنها محدود به شهرستان بهارستان نمی باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به دلیل بالا بودن قیمت پوشاک در بهارستان، بیان داشت: دلیل گرانی پوشاک افزایش بالغ بر ۴۰ درصدی هزینه‌های تولید و توزیع و حمل و نقل و اجاره‌بهای مغازه‌‌ها و کارگاه‌ها در این شهرستان می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر تعداد بالای واحدهای صنفی پوشاک فعال در سطح شهرستان، تبیین کرد: درحال حاضر بالغ بر سه هزار واحد صنفی پوشاک و خیاطان در شهرستان بهارستان فعالیت می کنند که این تعداد، آمار قابل توجهی به شمار می رود.

درویشی در رابطه با تناقض‌های قیمتی موجود در بین فروشندگان لباس در سطح شهرستان، اظهار داشت: بدون تردید در جایی که قیمت یک نوع کالا در دو مغازه متفاوت باشد باید بازرسان وارد عمل شوند و موضوع را بررسی کنند تا از گرانفروشی و کم‌فروشی به ویژه در این ایام نزدیک به عید جلوگیری شود.

وی همچنین به وجود برخی مشکلات این چنینی در سطح شهرستان بهارستان اشاراه کرد و گفت: باید توجه داشت که پوشاک تنها در این شهرستان گران نمی باشد بلکه این موضوع در تمامی شهرستان‌ها به چشم می‌خورد و به نوعی معضلی همه‌گیر است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به نقش شهروندان در تنظیم بازار، خاطرنشان کرد: شهروندان بهارستانی در صورت مشاهده تخلفات این مسئله را حتماً به مراجع اطلاع دهند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.