موضوع وجود آب در بنزین به جایگا‌های سوخت بهارستان رسید/ شهروندان بهارستانی مدعی وجود آب در بنزین شدند

شهروندان بهارستانی با ابراز نارضایتی خود، مدعی وجود آب در بنزین جایگاه‌های سوخت شهرستان بهارستان شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بعضی از شهروندان بهارستانی معتقد می باشند که در برخی از مخازن سوخت بنزین نسیم‌ شهر و گلستان آب وجود دارد؛ هر چند منتقدان سند چندان محکمی برای اثبات ادعای خود و همچنین احقاق حقوقشان ندارند.

گفتنی است که این موضوع درحالی رخ می‌ دهد که جایگاه‌داران سوخت همیشه این موضوع را رد کرده‌اند و معتقد می باشند که ادعای وجود آب در مخازن بنزین واقعی نبوده و چنین چیزی امکان پذیر نمی باشد.

در همین راستا انور ایمانی رئیس فرآورده‌های نفتی شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم با اشاره به نظارت مستمر بر وضعیت جایگاه‌های سوخت منطقه، عنوان داشت: در آخرین بررسی بازرسان ما ادعای وجود آب در مخازن بنزین نسیم شهر به اثبات نرسیده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه قطعا وضعیت پمپ بنزین‌ها هم به‌صورت دوره‌ای بررسی می شود، تبیین کرد: در شرایط عادی امکان تخلیه آب در مخازن بنزین وجود ندارد مگر اینکه در شرایط محدود آن هم به دلیل بارندگی این اتفاق به صورت ناخواسته صورت بگیرد.

ناگفته نماند که تصویر زیر متعلق به یکی از شهروندان بهارستانی است که ادعا می کند در برخی از مخازن جایگاه‌های سوخت منطقه چیزی شبیه به آب وجود دارد و کیفیت بنزین جایگاه‌های شهرستان را پایین می آورد.

درپایان لازم به ذکر است که باتوجه به انتشار برخی فیلم‌ها در خصوص وجود آب در جایگاه‌های سوخت مناطق دیگر، مطمئناً این نگرانی در بین شهروندان بهارستانی نیز ایجاد شده است و اثبات غلط بودن چنین باوری در صورت غلط بودن برعهده مسئولین مربوطه می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.