موضوع عفاف و حجاب در صدر موضوعات فرهنگی بهارستان قرار گرفت

به دنبال برگزاری نشست شوری فرهنگ عمومی، رسیدگی به موضوع عفاف و حجاب در دستور کار مسئولین شهرستان بهارستان به ویژه شهرداری‌ها قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست شورای فرهنگ عمومی و توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان بهارستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان، غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در محل دفتر امام جمعه بخش گلستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، در طول نشست برگزار شده برنامه‌ها و اقدامات ادارات در رابطه با بررسی آسیب‌های اجتماعی در مقوله عفاف و حجاب و بررسی اقدامات صورت گرفته در راستای حمایت از تولید داخلی در جهت شعار سال مبنی بر «رونق تولید» مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیر روابط عمومی شهرداری نسیم شهر درحاشیه این نشست باتاکید بر مسائل بررسی شده، عنوان داشت: بحمدالله در طول نشست مذکور موضوعات خوبی از سوی مسئولین شهرستانی، در مقوله‌های فرهنگی مطرح گردید که در واقع جزو مسائل روز جامعه  به شمار می رود.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد و برنامه‌ها و موارد مطرح شده در حوزه شهرداری، تصریح کرد: اجرای تبلیغات محیطی و فضاسازی شهری پیرامون موضوع عفاف و حجاب، اجرای دیوار نویسی و زیباسازی دیوار برخی از مدارس با موضوع حجاب و عفاف، آمادگی همکاری در برگزاری همایش مردمی عفاف و حجاب در بوستا‌های سطح شهر با حضور خانواده‌ها، پشتیبانی در خصوص چاپ و تهیه پوسترهای عفاف و حجاب به منظور توزیع در سطح شهرستان بهارستان و استفاده از شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی به جهت تبلیغات اهمیت عفاف و حجاب و برخی موارد دیگر از طرح‌ها و برنامه‌های شهرداری در این راطه می باشد.

لازم به ذکر است که در طول این نشست هر یک از مسئولین نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون موضوعات مذکور بیان کرده و به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.