امام جمعه موقت بخش گلستان:

موضوع حجاب نباید در رسانه ملی کمرنگ شود/ صراحت دادستان بهارستان در مصاحبه‌اش لایق تقدیر است

امام جمعه موقت بخش گلستان گفت: پرداختن چند روحانی به موضوع حجاب زمانی که صدا و سیما پرداختن به این موضوع را کمرنگ کند، کافی نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمودزاده امام جمعه موقت بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به تاثیرات داشتن تقوای اللهی در زندگی، بیان داشت: خودم و همه شما را به داشتن تقوای اللهی دعوت می کنم چراکه تقوا در اعمال دیگر ما نیز تاثیر خواهد داشت.

وی در رابطه با موضوع حجاب، تصریح کرد: صحبت‌های چند روحانی در رابطه با حجاب کافی نمی باشد، زمانی که صدا و سیما ما بعد از چند روز پرداختن به این موضوع، به مرور آن را کم می نمایند و گویا کسانی که در این خصوص مسئول هستند، خودشان مایل به صحبت و پرداختن به آن نمی باشند.

حجت الاسلام والمسلمین محمودزاده در ادامه باتشکر از زحمات حجت الاسلام والمسلمین صفایی امام جمعه سابق بخش گلستان، گفت: ایشان در حدود ۱۳ سال در شهرستان بهارستان خدمت کردند و حتی در روند احداث پروژه مصلی بزرگ شهرگلستان کار به جایی رسید که حجت الاسلام والمسلمین صفایی سکته کردند.

وی باتاکید بر اهمیت سخنان رئیس جمهور کشور مقابل رئیس جمهور سوئیس، عنوان داشت: صحبت‌های ایشان، تمجید بسیاری از مسئولان و منتقدان را به دنبال داشت و باید گفت این رئیس جمهور همان دکتر روحانی می باشد، که می شناختیم.

امام جمعه موقت بخش گلستان درپایان باتوجه به مصاحبه صادقی دادستان عمومی و انقلاب بهارستان و صراحت وی در صحبت‌هایش، خاطرنشان کرد: زمانی که از مسئول اداره‌ای مصاحبه می شود، همه اوضاع را عالی و ایده‌آل تعبیر می کنند و زمانی که فردی به درستی مشکلات را بیان می کند، از بی‌تدبیری و سوء مدیریت سخن به میان می آید، درحالی که این امر جرعت می خواهد و دادستان بهارستان نیز به خوبی در سخنانش مشکلات و معضلات موجود را بیان کرد، که نیازمند مسئولان بهارستانی است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.