رئیس شورای اسلامی شهرگلستان:

موتور تبدیل گلستان به کارگاه عمرانی توسط شورای شهر روشن شده است/ با رفتن شهردار پروژه‌های عمرانی متوقف نمی شوند

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: به شهروندان گلستانی قول می دهیم که اگر شهردار هم برود، روند اجرای پروژه‌های عمرانی همانند گذشته ادامه پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، درپی بالا گرفتن حواشی و مسائل مربوط به طرح سئوال و استیضاح علیرضا عرب شهردار شهرگلستان، علی حسنی رئیس شورای اسلامی شهرگلستان بالاخره سکوت خود را شکست و در مورد دلایل طرح سئوال و شاید هم استیضاح شهردار با مردم این شهر سخن گفت.

حسنی با بیان جزئیات طرح سئوال از شهردار شهرگلستان، اظهار داشت: در حقیقت تذکر و طرح سئوال از سوی ۳ تن از اعضای شورای اسلامی شهر به صورت یک روال قانونی به مدیریت شهری گلستان ابلاغ گردیده است.

وی در رابطه با محتوا و دلایل طرح سئوال از علیرضا عرب، تبیین کرد: عدم توجه به استفاده از نیروهای بومی و همچنین تعریف هزینه‌های غیر واقعی برای اجرای برخی از پروژه‌ها دو انتقاد وارد به شهردار گلستان می باشد که در سئوالات ابلاغ شده به آن‌ها پرداخته شده است.

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان در ادامه باتاکید بر اینکه طرح استیضاح شهردار این شهر هنوز قطعی نمی باشد، عنوان داشت: نباید فراموش کرد که اگر امروز مردم شاهد تبدیل شدن شهرگلستان به یک کارگاه عمرانی می باشند در ابتدا موتور آن توسط مصوبات شورای اسلامی شهر روشن شده است.

وی درپایان باتوجه به نگرانی برخی از مسئولین بهارستانی در رابطه با رفتن شهردار فعلی و نیمه کاره ماندن برخی از پروژه‌های عمرانی درحال اجرا، افزود: ما این قول را می دهیم که حتی اگر شهردار هم حال به هر دلیلی از سمت خود کنار برود، پروژه‌های عمرانی درحال اجرا در سطح شهر معطل نمانند و همان با سرعت به کار خود ادامه دهند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.