مهاجرانی: امیدوارم محرومیت باعث شود به فیفا و AFC دروغ نگوییم

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان از مدیرانی که زمینه‌ساز محرومیت سه تیم ایرانی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا شدند، به شدت انتقاد کرد.

به گزارش بهارستانه،حشمت مهاجرانی درباره محرومیت استقلال، پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان از شرکت در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ اظهار داشت: این اتفاق یک شبه رخ نداده و حادثه‌ای بوده که سالیان سال ادامه داشته است. حذف نمایندگان ایران حاصل کوتاهی و لاپوشانی مسئولان قبلی فدراسیون فوتبال بوده است. آنها نخواستند مشکل را حل کنند، گزارش دروغ دادند و با حیثیت، آبرو و پرستیژ فوتبال ما بازی کردند.

وی با بیان اینکه مدیران خاطی زحمات گذشتگان را هدر دادند، تصریح کرد: این کارها از کشوری که حرف اول را در رده ملی آسیا می‌زند و باشگاه‌هایش مدعی قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا هستند، بعید است. اینگونه کار کردن طبیعتاً عکس‌العمل بدی داشت و جای سؤال است که آنها چگونه حاضر شدند با گزارش دروغ، بر مشکلات فوتبال ما سرپوش بگذارند. این اتفاق حاصل ندانم‌کاری نیست؛ بلکه دانسته انجام شده است.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در ادامه انتقادات خود از مسئولان پیشین فدراسیون فوتبال به تسنیم گفت: مسئولان می‌دانستند اگر چنین گزارشی ارسال کنند، چه مشکلاتی برای فوتبال ما پیش می‌آید. متأسفانه گزارش‌های غلط زیادی ارائه کردیم و هضم چنین اتفاقاتی بسیار دشوار است. بازیکنان پرسپولیس و استقلال چه گناهی کرده‌اند؟ آنها باید در مسابقات لیگ قهرمانان بازی می‌کردند و حالا چوب اقدامات مدیران قبلی فدراسیون را می‌خورند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.