ملی پوشان تاثیر زیادی در موفقیت تیم داشتند/ همدلی و یکدلی باعث قهرمانی شد

سرمربی تیم کاراته مقاومت بسیج در لیگ برتر گفت: حضور ملی پوشان در ترکیب تیم مقاومت تاثیر زیادی در قهرمانی ما داشت.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، کیومرث اولادی در پاسخ به این سوال که چه عواملی دست به دست داد تا شما در اولین حضورتان در مسابقات لیگ برتر موفق به کسب عنوان قهرمانی شدید، گفت: ما ۵ سال در رده لیگ آینده سازان حضور داشتیم که چهار دوره موفق شدیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم. پس از آن با حمایت مسئولان سازمان بسیج به رده لیگ برتر آمدیم و خوشبختانه در اولین دوره حضورمان موفق شدیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که کیفیت فنی لیگ برتر آیا راضی کنده بود و آیا شما رقبای جدی داشتید یا خیر، گفت: تیم‌های خوبی در لیگ برتر حضور داشتند و این موضوع باعث شده بود رقابت بین تیم‌های حاضر در این مسابقات سنگین باشد. تیم ‌های مقاومت، عقاب شتوکان بروجرد، مارال چرم البرز و شهرداری بندرانزلی از تیم‌های خوبی لیگ برتر مردان بودند. خوشبختانه در فینال  ما موفق شدیم تیم عقاب بروجرد را که اتفاقا قهرمان سال گذشته بود را شکست دهیم و عنوان قهرمانی را کسب کنیم.

سرمربی تیم کاراته مقاومت بسیج درپاسخ به این سوال که حضور ملی پوشان در تیم مقاومت بسیج چقدر در موفقیت این تیم نقش داشت، اظهار داشت: نفراتی مثل علیرضا حیدری، علیرضا فرجی، ابوالفضل میرزایی، مهدی شهگل و کامران بصیری که همه از مدال آوران آسیایی هستند تاثیر بسیار زیادی در موفقیت تیم ما در لیگ برتر داشت. ما در هر مسابقه‌ای که داشتیم از سه ملی پوش استفاده می‌کردیم و این موضوع خیلی در موفقیت تیم ما کمک کرد. ضمن اینکه مسئولان بسیج هم خیلی ما را حمایت کردند و این حمایت طی این ۶ سال همیشه از ما و تیم مقاومت وجود داشته و تاثیر زیادی در موفقیت ما داشت. قهرمانی ما در لیگ برتر به خاطر همدلی و یکدلی بین مسئولان سازمان بسیج و کادر فنی و بازیکنان بود. محمود پایداری مربی تیم مقاومت هم خیلی در این موفقیت نقش داشت.

اولادی در پاسخ به این سوال که آیا سال آینده هم در لیگ برتر حضور خواهید داشت یا خیر، گفت: اینکه آیا فصل آینده در لیگ برتر حضور خواهیم داشت یا خیر، همه چیز بستگی به حمایت مسئولان سازمان بسیج دارد. قطعا آنها تلاش می‌کند که جوانان را در لیگ برتر دور هم جمع کند و برای موفقیت آنها سرمایه گذاری کنند. اینکه سال آینده کادر فنی همین باشد یا خیر را نمیدانم اما اگر ما باشیم قطعا مثل سال‌های گذشته برای موفقیت این تیم تلاش خواهیم کرد.

وی درپاسخ به این سوال که آیا مبلغ قرارداد بازیکنان تسویه شده یا خیر، خاطرنشان کرد: در لیگ برتر کاراته خیلی مبلغ قراردادها بالا نیست، در واقع بین سه  تا چهار میلیون تومان به بازیکنان پرداخت می‌شود که این رقم ناچیز است. بازهم با این حال تقریبا بخش زیادی از مبلغ بازیکنان پرداخت شده است. همیشه بالاترین مبلغ قرار داد را تیم مقاومت بسیج با بازیکنان می‌بندد، بسیج تنها تیمی بود که به کاراته کاها مبلغ خوبی داد و هیچ تیمی در رده جوانان چنین پولی نمی‌دهد. البته در سوپر لیگ قرارداد بازیکنان بسیار بالاتر است چرا که اسپانسرها در سوپر لیگ سرمایه گذاری می‌کنند.

سرمربی تیم مقاومت کاراته در پایان، گفت: در پایان از محمد براتی مسئولان تربیت بدنی بسیج و ابولحسنی رئیس هیات کاراته بسیج  و میرجلیلی تشکر می‌کنم که طی این چند سال همیشه حامی تیم مقاومت بودند. از مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ که برای برگزاری این رقابت‌ها تلاش کردند نیز تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.