شهردار نسیم شهر:

ملک خطرساز در مرکز شهر تخریب شد/ ناوگان موتوری شهرداری تجهیز گردید

شهردار نسیم شهر گفت: ناوگان موتوری شهرداری به جهت برف‌روبی و مدیریت بحران در فصل زمستان با دستگاه‌های جدید تجهیز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر با اشاره به وجود ملک خطرساز در کوچه میخک ۲ در مرکز، عنوان داشت: پس از انجام پیگیری‌های لازم از سوی مدیریت شهری این ملک با صدور حکم قضایی، درحال تخریب و رفع خطر می باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه ملک خطرساز مذکور درپی پیام‌های شهروندان شناسایی گردید، تبیین کرد: در راستای رسیدگی به پیام‌های شهروندان و حفظ ایمنی و سلامت آنان، ملک نوساز واقع در کوچه میخک دو که به دلیل سستی خاک و اجرای فونداسیون غیراصولی دچار نشست شده بود با پیگیری‌های مکرر و رأی دادگاه و صدور اخطار به مالکان با نظارت کارشناسان و مسئولیت مالکان در دست تخریب می باشد.

شوندی در رابطه با لزوم به کارگیری مهندسان خبره در امر طراحی و اجرای سازه توسط مالکان و سازندگان، اذعان داشت: این ملک باتوجه به قرارگیری در محل تردد و ازدحام شهروندان احتمال خطر ریزش و وقوع سوانح جانی و مالی را به همراه داشت که با اقدام به موقع مسئولان منطقه و همچنین رعایت نکات ایمنی در مرحله انجام رفع خطر می باشد.

وی همچنین به خرید پنج دستگاه تیغ برف‌روبی توسط مجموعه مدیریت شهری نسیم شهر اشاره کرد و گفت: این دستگاه‌ها در راستای تجهیز ناوگان موتوری شهرداری به این ناوگان اضافه شده است تا توان عملیاتی برف‌روبی در شهر افزایش پیدا کند.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به اینکه پیش‌بینی‌های لازم برای مواقع بحرانی در سطح شهر صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: علاوه‌بر ۵ دستگاه برف‌روبی خریداری شده، حوزه موتوری و خدمات شهری شهرداری مجهز به یک دستگاه گریدر، دو دستگاه لودر، دو دستگاه باب کت و دیگر امکانات موتوری، آماده خدمت‌رسانی بهینه به عموم شهروندان گرامی در مواجهه با نزولات فصل زمستان می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.